«سیمون میسیک» برای نقش «میستی نایت» به سریال «لوک کیج» پیوست

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, سپتامبر 3rd, 2015

پس از پیوستن «روزاریو داوسون» به این سریال اینک خبر می‌رسد که «سیمون میسیک» نیز برای نقش «میستی‌نایت» به این سریال پیوسته است.

مارول تمام سعی خود را در مخفی نگه داشتن این خبر انجام داده بود ولی گویا Deadline از این خبر مطلع شده و آن را منتشر کرده است. حضور این شخصیت در سریال «لوک کیج» با عقل جور در می‌آید زیرا او یکی معشوقه‌های شخصیت «آیرون فیست» نیز هست. سایت Deadline این شخصیت را اینگونه توصیف کرده است:

از اعضای سابق پلیس نیویورک که پس از از دست دادن دستش در راه انجام وظیفه، «تونی استارک» به او یک دست مصنوعی می‌دهد. او سرانجام یک سازمان کارآگاهی به راه می‌اندازد و به کیج کمک می‌کند.

شما در این باره چه فکر می‌کنید؟


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   »پس از از دست دادن دستش در راه انجام وظیفه، «تونی استارک» به او یک دست مصنوعی می‌دهد.«
   یعنی تونی استارت رو تو این فیلم نشون میدن؟؟؟

  • mhz
   در پاسخ به mhz

   امیدوارم این سریالم مثل دردویل بدون مشکل(صحنه) باشه…واقعا باید از این جهت هم از مارول ممنون باشیم چرا که اگه طبق روال بقیه سریال های نتفلیکس باشه باید پر از صحنه باشه…البته حداقل تو این سریال یا جسیکا جونز باید شاهد رابطه عاشقانه لوک کیج با جسیکا جونز باشیم و تو فصل دو دردویل شاهد رابطش با الکترا…

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   مارول تمام سعی خود را در مخفی نگه داشتن این خبر انجام داده بود…
   بابا خوب یکم راحت تر بگیرید حداقل یه هیجانی به وجود بیاد(هیجان هست ولی نه در حد زیاد)…

   • Mr.Osborn
    در پاسخ به arkham knight

    یکی از خرابکاری های مارول همینه …همیشه هیجان رو از بین میبره …تریلر age of ultron رو ببین… دیگه نیازی به دیدن فیلم نیست !! همشو تو همون تریلر میتونی حدس بزنی …تنها چیزی که نمیتونستیم حدس یزنیم (که من نصفه نیمه حدس زده بودم ) خطر اسپویل
    .
    .
    ..
    .
    .
    .
    مردن کوئیک بود !
    کلا یه تریلر مارولو ببینی همه چی رو لو میده… یا مثلا اسپایدی …کاملا مشخص بود آخرش چه جوری تموم میشه
    الان دی سی رو نگاه کن… بتمن و سوپرمن رو ببین … الان ما نمیدونیم که آکوآمن هست یا نیست ! نمیدونیم فلش هست یا نیست!! یکی میگه هست یکی میگه نیست!!اصلا نمیدونیم دعوا سر چیه !! (یه حدسایی زده شده) وهیچ ایده ای نداریم اون تهدیدی که دربارش میگن دومزدیه ؟ لوتره ؟ براد ناتنی آکوامن هست؟ دارک سیده؟؟ کی هست؟!