سپتامبر امسال؛ ماه شرورهای DC

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژوئن 20th, 2013

ماه سپتامبر برای شرکت دی سی بسیار مهم است. سال ۲۰۱۱ این شرکت قهرمان ها رو دور ریخت و از نو با New 52 شروع کرد. سال ۲۰۱۲ با Zero Month به سراغ شروع کار قهرمان ها رفت. سپتامبر امسال قرار است ماه شرورها (Villains Month) باشد. تا جایی که حتی روی جلد هر کمیک سری New 52 به جای اسم قهرمان اسم بزرگترین دشمنش نوشته میشود و با شماره “۱” منتشر میشود.
جیم لی در یک نشست خبری گفته:

ماه سپتامبر برای ما همیشه ماه بزرگی بوده و ما در این ماه به دنبال راهی میگردیم تا کار بزرگی انجام دهیم و هر که را که به هر دلیلی سراغ کمیک نمیرفته را جذب کنیم…این بار قرار است ضدقهرمان ها بر قهرمان ها غلبه کنند. ضدقهرمان های DC همیشه نقطه قوت این شرکت بوده اند و اگر بیشتر از قهرمان ها محبوبیت نداشته باشند، کمتر هم محبوب نیستند.

لی همینطور اضافه کرده که جلد کمیک های این سری به گونه ای سه بعدی ساخته شده اند. تصاویر به صورت لایه های جدا از هم قرار دارند و اگر جلد را کمی به چپ یا راست متمایل کنید تصاویر جابجا میشوند. DC از اولین استفاده کنندگان این تکنولوژی است. در زیر نمونه هایی از این طرح‌ها آورده شده است.

همچنین در این ماه شماره‌ی اول کمیک Forever Evil #1 با نویسندگی جف جانز و طراحی دیوید فینچ منتشر می‌شود که همزمان با آن به صورت موازی ۳ مینی سری ۵ قسمتی از کمیک های دیگر شامل این داستان خواهند شد.

لیست کامل کمیک‌های Villains Month را در سایت IGN در این قسمت می‌توانید مشاهده کنید.