سوپرمن در بازی «شوالیه آرکهام» حضور دارد؟

توسط : در تاریخ : شنبه, ژوئن 7th, 2014

ساعاتی پیش یک نفر که خود را یکی از عوامل راکستادی معرفی کرده است با نام  «Kdramastars» شایعه ای را در محیط گیمرها پراکنده کرد که همگان را در سوال نگه داشته است.این فرد اظهار داشته که در تازه ترین بازی بتمن یعنی «شوالیه آرکهام» (Arkham knight) کاراکتر معروف و قدرتمند «دیسی کامیکس» یعنی مرد پولادین حضور خواهد داشت. بگذارید باقی خبر را از زبان خود این فرد بشنویم:

سوپرمن در بازی حضور دارد و احتمالا در اصل او همان «شوالیه آرکهام» خواهد بود و از قصد، خود را در این پوشش قرار داده تا بتمن او را نشناسد. گوینده معروف جرج نیوبرگ (George Newbern) به تازگی در اعلامیه ای خود را برای گویندگی در بازی شوالیه آرکهام تایید کرد. جالب اینجاست که او همیشه در بازی و انیمیشن نقش کلارک کنت/سوپرمن را بر عهده داشته است. به نظر شما او میتواند گوینده چه شخصیتی باشد؟ معلوم است، سوپرمن!

سوپرمن در شوالیه آرکهام

سوپرمن در شوالیه آرکهام؟ مسئله این است…

این خبر تاحدودی برای طرفداران کامیک و بخصوص DC COMICS خبر خوبی بود چون آنها دوست دارند یکی دیگر از قهرمانان نیز در بازی باشد اما از جانب گیمر ها، خیر! زیرا آنان بر این باورند که حضور سوپرمن بزرگترین ریسک ممکن است. هنوز چیز قطعی درمورد این بازی از جانب راکستادی یا وارنر اعلام نشده اما همین شایعه توانسته فکر همه گیمر ها را به خود مشغول کند. از طرفی خیلی ها بر این باورند که شوالیه آرکهام در اصل جوکر است. خیلی های دیگر نیز فکر می کنند که با توجه به فیلم آینده این دو یعنی «بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت» احتمال دارد بازی نیز شباهاتی داشته باشد.  البته با توجه به اهمیت دیسی در این چند سال اخیر به سوپرمن، میتواند نشانه هایی برای ساخت بازی جداگانه برای این کاراکتر باشد. شاید سال آینده بوسیله راکستادی. با توجه به اینکه این آخرین نسخه از سری بازی های آرکهام خواهد بود باید انتظار یک سورپرایز را از جانب راکستادی داشت. البته راکستادی استدیو ای است که ثابت کرده هیچ گاه خود را وارد مهلکه نخواهد کرد. لازم به ذکر است که دیسی چندی پیش خبر انتشار نسخه دیگری از سری بازی های «بی‌عدالتی: خدایان بین ما» (Injustice : Gods Among Us) را رسما اعلام کردند.


  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   من هیچ رقمه تو کتم نمیره این بابا سوپرمن باشه…البته ما چاکرشیم (عکس آواتار نشون میده) اما برای کلارک زیادی…احتمالش ۳۰ درصده اونم برای دو دلیل…حضور نیوبرگ، توجه دیسی برای القای چند جانبه شخصیت سوپرمن

   • spidervenom4738
    در پاسخ به حجت مزارعی

    سلام حجت خوبی؟

    به نظرت خوبه کلارک تو arkham knight باشه؟ من بیشتر از دیدگاه گیمری نگاه میکنم و میگم خیلی چرت میشه…

    اصلا بتمن کاراکتری هست که نباید کنار سوپر هیرو دیگه باشه … اگه اون هیرو قدرت فوق بشری هم داشته باشه دیگه خیلی چرته چون جدیت داستان بتمن از بین میره … خیلی بدم میاد وقتی تو جاستیس لیگ بتمنو میبینم .

    اصلا به نظرم نباید بتمنو سوپر هیرو حساب کرد بیشتر detective و knight برای وصف بتمن مناسب هست.

    • حجت مزارعی
     در پاسخ به spidervenom4738

     والا سوپرمن آرکهام نایت باشه بدترین شایعه چند ماهه اخیره….طبق اون چیزی که من از سوپرمن میدونم این جور کارهارا نمیکنه و اگه بخواد بجنگه صاف و پوست کنده یه مشت می خوابونه تو گوش بتمن (البته او چک که می خوابونن) کالا سوپرمن اگه باشه دشمنی نمیکنه…شاید درحد یه سکانس بیاد اونم برای معرفی ک شاید راکستادی بخواد در آینده ازش بازی بزنه

     • باسوات
      در پاسخ به حجت مزارعی

      حجت خوان مطمینی که طرفدارا خوشحالا!چون تا اونجایی من یادم میاد بعد از لگوبتمن دو همه با …خوردن افتادن:دی

      • حجت مزارعی
       در پاسخ به باسوات

       دقیقا نمیفهمم…اگه منظورت این قسمته “این خبر تاحدودی برای طرفداران کامیک و بخصوص DC COMICS خبر خوبی بود” بله…اگه طرفدار دیسی باشی حضور سوپرمن اشتیاقتو بالا میبره اما اگه واقع گرا باشی این قضیش فرق میکنه

       • باسوات
        در پاسخ به حجت مزارعی

        من تا جایی که خبر دارم بعد از منتشر شدن لگو بتمن دو طرفدارای بتمن از حضور سوپرمن ناراحت شدن برای اینکه دیگه بتمن رو راس کارها نبود و همه ی کار هارو باید سوپرمن انجام میداد .

        • حجت مزارعی
         در پاسخ به باسوات

         اسم بازی لگوبتمن:دیسی سوپر هیرو یعنی تمام قهرمانا حضور دارن درضمن بازیهای لگو اساسا با اینجور بازی های مهم متفاوته تو فضایه فان و کودکانه لگو رو با این بازی مقایسه میکنی؟…در ضمن اگه سوپرمن تو این بازی باشه قرار نیست عین لگو قابلیت انتخاب داشته باشه که…نهایتا چند سکانس هستش…

        • MEHRAN
         در پاسخ به باسوات

         الان خیلی زوده قضاوت در مورد این که سوپرمن تو بازی باشه و نقش اصلی رو داشته باشه. در ضمن قابلیت بازی با سوپرمن اگر هم در بازی باشه تقریباً صفره.

      • MEHRAN
       در پاسخ به باسوات

       به نظر من هم حضور سوپرمن خیلی خبر خوبیه. کی بدش میاد تو بازی به این خفنی سوپرمن هم باشه؟
       بعد انصافاً سری بازی های لگو خیلی تفاوت دارن با سری بازی های اصلی.

  • محمد
   در پاسخ به محمد

   اخرم دست به دامن سوپرمن شدن تا بتمن رو زمین بزنن

  • Green Arrow
   در پاسخ به Green Arrow

   هر چی خبرها بیشتر میشه آدم دلش میخواد بازی زود تر بیاد.
   ولی حضور سوپرمن؟؟؟!!عجیبه.

  • v for vendetta
   در پاسخ به v for vendetta

   توی کمیک فقط یکفی شبیه بتمن لباس پوشید و بتمن رو تا حدودی شکست داد اون هم دف استروک بود
   و یقینا این هم دف استروکه
   اگه سوپرمن بود که با یک فوت بتمن رو له میکرد هیچکی هم نمیفهمید:دی

  • امید
   در پاسخ به امید

   امیدوارم باشه
   بازیش از ریتم یه ذره تکراری در میاد!

   • سیاوش
    در پاسخ به امید

    تکراری؟تـــــــــــــــــــکــــــــــــــــرارـــــــــــــــــــــــــی؟
    بچه ها ((بوخوابونم دهنش))!؟؟؟!(بابا پنجعلی:دی)

  • شایان
   در پاسخ به شایان

   به نظر من اگه حقیقت داشته باشه اشتباه بزرگیه . سری بازی های ارخام واقعا قشنگ بودن و با همزمان شدن با سه گانه نولان ۴ سال اخیر رو بی برو برگرد مال بتمن کردند و به نظر من کلا دید عموم به این کاراکتر عوض کردن ولی با اومدن سوپرمن تمرکز بازی از دنیای بتمن منحرف میشه .تازه یکی از ویزگی های سری ارخام به نظر من تقریبا واقع گرایانه بودن ان بو د حالا یدفعه سوپرمن با قدرت های هچلهفتش بپره وسط ?

   • Strix
    در پاسخ به شایان

    بنظر تو یه نفر با تشکیلاتی که بروس وین توی Bat Cave داره هچلهفت نیست؟!
    حتی FBI و ارتش آمریکا هم امکانات اون رو ندارند. شرکت وین خودش بزرگترین شرکت تو تولید اسلحه تو DC Universe هستش حتی این آدم از رییس جمهور کشور بیشتر درباره اوضاع جهان میدونه!

    • Strix
     در پاسخ به Strix

     تازه اگه قرارخ مردم اینطوری دیدشون به یک کاراکتر عوض بشه باید اونو بوسید گذاشت لب طاقچه ! آدمی که بتمن رو فقط دوست داره چون خیلی تو بازیش خفن بوده باید بدونه علاقه ی اون فانتزی (نه این سایت !) تک بعد بیشتر نیست.

    • شایان
     در پاسخ به Strix

     strixعزیز من گفتم تقریبا بازی واقع گرایانه.ولی خیلی از واقعیت پرت نبود اگه بود پس درباره دیگر بازی ها چی میشه گفت .

  • فرید
   در پاسخ به فرید

   باتوجه به اینکه اخیرا اعلام کردن که آرکام اریجینز به عنوان معرفی و نشون دادن ریشه های شخصیت های این بازی ساخته شده…احتمالا آرکام نایت یکی از شخصیت های اصلی و یا قاتلین آرکام اریجینز باشه…چه جوکر…چه بقیه…
   حضور superman هم چندان بد نیست.این شخصیت چند سالیه خیلی بهتر شده…اگر شایعه حقیقت داشته باشه که خیلی خوبه.

  • mirabilis the great
   در پاسخ به mirabilis the great

   بازی به این خوبی ، کاراکتری مثل سوپرمن رو نیاز نداره ولی اگه قرار باشه قرارش بدن تو بازی ، باز هم ما استقبال میکنیم ، چون دی سی هست و بتمن و سوپرمنش ! دیگه چی میشه گفت ؟! 🙂

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   ۱-جیسون تاد(خودتون میدونید که در چاله ی لازاروس زنده میشه و اسم خودشو میزاره رد هوود یا همون نقاب سرخ که البته ۹۰% میک ها با بتمن و در ۱۰% هم دشمن اونه ولی یکی از کمیکا شبیه arkham knight بود.اینم عکسش( http://img0.joyreactor.cc/pics/comment/DC-Comics-%D1%84%D1%8D%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D1%8B-Batman-Jason-Todd-Batman-505099.jpeg
   ۲-دف استروک(تیراندازی بسیار ماهره احتمالش ۵۰%)
   ۳-جوکر(فکر نکنم ولی شاید راکستادی خواست برش گردونه)
   ۴-سوپر من(۲۰%)
   ۵-هاش(تیراندازی ماهر و دشمن خونی با احتمال ۶۰%)

   • MEHRAN
    در پاسخ به arkham knight

    این عکسه برای کمیک Battle for the Cowl هست. تونی دنیل بعد از مرگ بتمن تو کمیک موریسون نوشت. بعید نیست این شوالیه آرکهام همون جیسون تاد باشه حالا که عکسو گذاشتین یه ذره اطمینان پیدا کردم. نظر من اینه چون آخرین بازی از سری آرکهام هست حضور اکثر کاراکترهای دنیای بتمن ممکنه.

   • spidervenom4738
    در پاسخ به arkham knight

    با death stroke موافق نیستم چون گفتی تیراندازی !!!

    بابا طرف اومده revolver رو کرده تو حلق بتمن منم باشم HEAD SHOT میکنم باو.

    پس ۵۰% من خوده ARKHAM KNIGHT هستم 😀

  • سیاوش
   در پاسخ به سیاوش

   نه نه نه ارکام نایت نمیتونه سوپرمن باشه.
   به نظر من اینا میتونن آرکام نایت باشن:
   ۱-جوکر(من مطمئنم برمیگرده حالا چه با صورت Arkham Knight چه با صورت خودش یا یکی دیگه)
   ۲-هاش(از اونجایی که در دو تریلره پخش شده و اسکرین شاتها اثری ازش نیست(در حالی که یکی از شخصیت های مهم بازیه گویا) میتونه آرکام نایت باشه)
   ۳-نایتوینگ(و یا عضوی دیگه از خانواده بتمن)
   ۴-راس الغول(احتمالش کمه ولی احتمال داره و از اونجایی که یه easter egg هم تو arkham city در مورد امکان زنده بودنش بود میتونه دوباره زنده شده باشه)
   ۵-دث استروک(دی سی چند وقتیه خیلی داره به این کاراکتر توجه میکنه و از اونجایی که حرکات و استایل Arkham Knight شبیه دث استروک هست امکانش وجود داره)

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   اگه تمام کاراکتر های کلیدی ۳ نسخه ی قبل رو تو این بازی جمع کنن عالی میشه.
   البته من این کمیک رو خونده بودم و اگر کسی میخواد اون رو دانلود کنه و بخونه بیاد به آدرس
   http://fromanime.com/?p=23785
   واقعا کمیک قشنگیه.

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   اگه بخوایم حرفه ای نقد کنیم خوب من عکس این کاراکتر رو بررسی کردم و دو مورد مشکوک پیدا کردم:
   ۱:این شخص از دوربین شکاری استفاده میکنه(که اکثرا هاش از آن استفاده میکنه)
   ۲:اگر تو عکسی که براتون میزارم روی این چشم کاراکتر زوم کنید(زوم بسیار بالا) میبینید که عدد و ارقامی وجود دارد که هر چی میک خوندم و بررسی کردم معنیش رو نفهمیدم.
   اینم عکس:https://lh6.googleusercontent.com/-FDBbVQxaubk/UzQzg3lyGtI/AAAAAAAABKA/OwM7b-CyO78/w1468-h2048/batman%2Barkham%2Bknight%2Brender.jpg

  • The bat
   در پاسخ به The bat

   به نظرم حضور سوپرمن، لطمه شدیدی به بازی می زنه.
   چون تقریبا دنیای این دوتا(حد اقل در این بازی متفاوته)
   احتمالا آرکام نایت می تونه همون دث استروک باشه.چون انگار ریشه های آرکام فقط برای معرفی دشمنای بتمن بود و اونجوری که توی تریلر و بازی ریشه های آرکام دیدیم ، احتمالا آرکام نایت همون دث استروکه..

  • Animal Man
   در پاسخ به Animal Man

   به نظر من خیلی خوبه بازی های جدا از کاراکتر های دیگه هم باشه اگرم روش کار کنن خوب میشه زمینه گرین لنترن خیلی بیشتر از بتمن بود اما اصلا نتونستن بازی خوبی ازش در بیارن اگه از کاراکترای دیگه ای مثل اکولمن و انیمال من و سومپ ثینگ بازی بسازن هم همه بیشتر باهاشون اشنا میشن هم بازی جذاب تری میشه

  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   خب الان کسی کمیک earth 2 رو خونده.
   آیا احتمال نمی دین مثلاً ممکنه طرف بابای بروس وین یا همون توماس وین باشه که نقاب پوش شده. هم چین سناریویی تو زمین دو بود. توی اون کمیک آزارلو هم بود.

  • seyed
   در پاسخ به seyed

   من که احتمال می دم یا جیسون ( با توجه به عکسی که یکی از دوستان نشون داد) یا جوکر ( چون تو هر قسمت از سری آرکام جوکر نقش منفی اسلی داشته و تو آرکام ارجینز بیش تر از همه به ارجین جوکر پرداخته شده بود.)

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   حالا فسفر مغزمون میسوزه بعد سال ۲۰۱۵(البته معولا تاخیر میخوره)میبینیم روبات بوده یا اصلا خودشون هم نمیدونند چیکارش کنند برای همین هویتش رو فاش نمی کنند.

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   یعنی دیگه باید خیلی مسخره باشه که سوپرمن رو بزارن تو جلد شوالیه ارکهام
   بعدش اینکه امکان نداره سازنده ها بخوان افراد رو اسپویل بکنن.
   مطمئنا شوالیه ارکهام یا مرد جغدی (owl man) یا برادر بروس وین و یا به احتمال کم جوکر هستش.

  • Flash
   در پاسخ به Flash

   خیلی خبر جالبیه !! اما واقعا سخته بخوای بگی شوالیه آرکهام کیه ؟؟اصلا جوکر نمی تونه باشه چون خود راکستادی مرگ جوکر اعلام کرده و یکی اینکه جوکر تو هر لباسی که باشه حتی تو زرهIron Man باشه هیچ وقت نمی تونه اون خنده های جنون آمیزش پنهان کنه و همه کارهایی که برای عصبانی کردن بتمن بلده؛ در مورد سوپرمن هم شخصا خوشحال شدم ولی منظور از حضور سوپرمن شاید یه شات کوچیک از کلارک کنت باشه. 😉

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   مرد جغدی میتونه باشه ولی خب برای چی لباسی مثل خفاش(جغد دشمن طبیعی خفاشه)تنش کنه و کسی مثل اون تا بیست فرسنگ اونور تر رو ببینه پس برای چی نیاز به دوربین دوچشمی داره(تو عکسش هست).
   بروس وین برادر نداره.
   جوکر اونقدر با تکنیک و قدرتمند نیست که بتمن رو به اون راحتی شکست بده که توی تریلر دیدیم(این تریلر رو فکر نکنم توی سایت باشه)

   • شوالیه تاریکی
    در پاسخ به arkham knight

    بروس وین یه برادر مخفی داشت (اسم کمیکش یادم نیست) که خودش رو تو قالب مرد جغدی جا زده بود.

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   البته قیافش شبیه خفاش نیست و ممکنه شبیه جغد باشه ولی دوستان از اینجور بازیها تریلر زیاد پخش میشه و باید منتظر تریلر های بعدی باشیم.