سوپرمن، اتم سریال پیکان شد!

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 7th, 2014

شبکه CW دقایقی پیش در اعلامیه‌ای بازیگر نقش اتم را در سریال پیکان-فصل سوم اعلام کرد. کسی که هیچ‌کس حتی فکرش را هم نمی‌کرد.

به گزارش فانتزی کمیک به نقل از TV Line، براندون روث (Brandon Routh)، بازیگر و مدل روسی-آمریکایی امروز بطور رسمی از جانب تلویزیون برادران وارنر بعنوان یک قهرمان دیگر از انتشارات DC Comics یعنی ری پالمر- اتم انتخاب شد. لازم به ذکر است که این بازیگر در سال ۲۰۰۶ در فیلم بازگشت سوپرمن با کارگردانی برایان سنگر حضور پیدا کرد و در آن فیلم نقش کلارک کنت/سوپرمن را برعهده داشت. اتم برای نخستین‌بار در کمیک Showcase #۳۴ در سال ۱۹۶۱ توسط گاردنر فاکس دیده‌ شد.

 

روث 34 ساله درکنار شخصیت اتم

روث ۳۴ ساله درکنار شخصیت اتم

کاراکتر اتم قابلیت تبدیل شدن به‌اندازه بسیار ریز، تاحدی که دیده‌ نشود را دارد. از لحاظ رسانه‌ای این شخصیت تاکنون تنها درانیمیشن بتمن دلیر و جسور دیده‌ شده‌ است و فصل سوم پیکان دومین اقتباس از این کاراکتر در رسانه خواهد بود. البته شایعاتی مبنی بر تبدیل نشدن پالمر در این فصل به اتم وجود دارد، یعنی ما در این فصل تنها ری پالمر را خواهیم دید و شاهد اتم نخواهیم بود. فصل سوم پیکان از ۸ اکتبر امسال، چهارشنبه‌ها از ساعت ۸ شب شروع به پخش خواهد کرد.