سونی حق ساخت فیلمی از کمیک Descender را خرید

توسط : در تاریخ : دوشنبه, فوریه 9th, 2015

دیسندر یکی ار مورد انتظارترین کمیک‌بوک‌هایی که در نمایشگاه کامیک‌کان ۲۰۱۴ توسط Image معرفی شد حالا قرار است به فیلم تبدیل شود.

طرح جلد کمیک Descenderکمپانی سونی پیکچرز اعلام کرد حق رایت ساخت فیلمی از این عنوان را خریده است. کمیکی که دو نویسنده و طراح بااستعداد این رسانه جف لمیر و داستین نگوئن قرار است بروی آن کار کنند. جالب است که شرکت‌های فیلم‌سازی به قدری از موفقیت این کمیک اطمینان دارند که قبل از انتشار آن دست به چنین اقدامی زده‌اند.

لمیر و نگوئن در این‌باره گفتند:

رقابت عجیبی برای دیسندر شکل گرفت و ما بسیار خوشحالیم که این عنوان به انحصار سونی درآمد. می دونیم که در تبدیل کمیکها به یه فیلم خوب کارشون خوبه و در ساخت فرنچایز نیز بهشون اعتقاد داریم.

این کمیک علمی تخیلی درمورد تلاش‌های یک روبات پسر و سگ روباتش برای زنده ماندن و پیداکردن سرپناه در جهانی است که همه تمام روبات‌ها غیرقانونی شده‌اند و جایزه‌بگیرها در تمام سیارات در کمین او هستند. روباتی با نام TIM-21.

تهیه‌کنندگی این فیلم بر عهده جاش براتمن است. اطلاعات کامل‌تر در مورد این کمیک، نقد و بررسی قسمت اول آن و اطلاعات تکمیلی فیلم را در آینده از فانتزی کمیک دنبال کنید.