سونی تاریخ اکران فیلم «اسپایدرمن» را تغییر داد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژانویه 21st, 2016

سونی به تازگی تاریخ اکران ریبوت فیلم «اسپایدرمن» را که قرار است «جان واتس» آن را کارگردانی کند به ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) تغییر داد.

این تغییر تاریخ بیشتر با کمپانی دیزنی، شریک مارول استودیوز در ساختن فیلم‌ها، ارتباط دارد. تغییر تاریخ اکران فیلم «اسپایدرمن» یکی از چند تغییر تاریخ جدید فیلم‌های دیزنی است. از دیگر فیلم‌ها می‌توان به قسمت هشتم «جنگ‌های ستاره‌ای» که از ۲۶ می ۲۰۱۷ به ۱۵ نوامبر تغییر تاریخ داد و «دزدان دریایی کارائیب» جدید که تاریخ اکران آن از ۷ جولای ۲۰۱۷ به ۲۶ می تغییر پیدا کرد، اشاره کرد.

این تغییرات گسترده بیشتر بخاطر اضافه شدن ریبوت «جومانجی» به برنامه اکران‌های سونی است.

«اسپایدرمن شگفت‌انگیز» نیز در تاریخی نسبتاً مشابه با «اسپایدرمن» جدید اکران شد اما نتوانست در باکس آفیس عملکرد چندان مطلوبی داشته باشد و یک شکست به حساب آمد. فیلم جدید قرار است بخشی از جهان سینمایی مارول باشد و در آن «تام هالند»، که در فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» حضور دارد، نقش «اسپایدرمن» را بازی خواهد کرد.

منبع : ComicBook.com


  • M.S.A.A
   در پاسخ به M.S.A.A

   فقط خداکنه دوباره اوریجین تعریف نکنن، من یکی اگه بازم برای بتمن و اسپایدرمن یه فیلم فقط در مورد اوریجین بسازن میرم کل مارول و DC و دیزنی و WB رو به آتیش می کشم 😀 😀

   • FEIZ
    در پاسخ به M.S.A.A

    هر وقت خواستی بری منم صدا کن میام?.
    واقعا شورشو در آوردن، خدارو شکر بتمن رو ایندفعه نچسبیدن به تعریف اوریجین، فکر کنم اسپایدی رو هم دیگه بیخیال شدن.

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   تبریک ب دوست قدیمی، اقا امیر عزیز برای حضور در جمع فانتزی…اقا خوش اومدی

  • detective
   در پاسخ به detective

   اوریجین اسپایدرمنو که دیگه نمیسازن. در ضمن من فک کنم یه قسمتی از اورجینشو تو همون civil war نشون بدن. مثلا اینکه تونی استارک دستگاه تار ساز رو بسازه برا پیتر. یا اصن اولین لباسش همون آیرن اسپایدر باشه و آخراش به احترام کاپیتان، برا اولین بار لباس آبی و قرمزشو بپوشه. اینطوری خیلی جالب میشه. یه دلیلی برا قرمز و آبی بودن لباسش باشه.
   درضمن جف جانز هم گفته بود که میخواد یه اقتباس از بتمن earth one بسازه برا فیلم اختصاصی بتمن که افلک کارگردانشه. ینی بازم همون اوریجین.

اسپایدرمن Spider-Man

img

پیتر پارکر نوجوان توسط یک عنکبوت رادیواکتیو شده گزیده می‌شود و بدین ترتیب قدرت‌هایی عنکبوتی بدست می‌آورد. بعد از مرگ عمویش بن، که پیتر می‌توانست جلویش را بگیرد، او آموخت که «قدرت زیاد مسئولیت زیادی را می‌طلبد». پیتر پارکر سوگند خورد بی‌گناهان را از گزند آسیب محافظت کند و تبدیل به اسپایدرمن شگفت‌انگیز شد.