سندمن جدید، تبلیغات نامرئی در پنل کامیک کان ورتیگو

توسط : در تاریخ : یکشنبه, جولای 23rd, 2017

جمعه بعد از ظهر، در پنل Vertigo Comics مربوط به DC Comics در کامیک کان سن دیگو، یک ویدیو کوتاه تبلیغاتی ارائه شد که به احتمال بازگشت برخی از شناخته شده‌ترین کارهای چاپ شده اشاره داشت.

مارک دویل که حالا از مدیران ورتیگو است، در انتهای پنل یک ویدیو کوتاه ۴۵ ثانیه‌ای ارائه داد و در آن ویدیو تصاویری نشان داده شد که بنظر می آمد طراحی جی لی از سندمن، به همراه یک طراحی جدید توسط جیم لی از خواهر مورفیوس، دث در آن نشان داده شده است. همچنین این ویدیو شامل آرت‌ورکی از Invisibles جدید توسط جف لمایر بود.

 ویدیو اساساً گذشته نگری تاثیر گذار از بسیاری از طرح‌های عنوان‌های قابل توجه در طول تاریخ چاپ بود. شامل Swamp Thing، Transmetropolitian و American Vampire. خالق آخرین سری ذکر شده، اسکات اسنایدر بعداً در پنل حضور پیدا کرد و در نهایت ادامه پیدا کردن این عنوان با حضور طراح آن، رافائل آلبوکرک را اذعان داشت.

کلیپ شامل لوگوی «Vertigo 25» بود، که ممکن است یک همزمانی احتمالی با بیست و پنجمین سالگرد انتشارات در سال آینده باشد. همچنین تاریخ ۱۸-۰۸-۰۸ که معنی آن چندان مشخص نیست هم در کلیپ دیده شد. شماره‌ی اول سندمن، کاری از نیل گیمن و سم کیث، با تاریخ ژانویه‌ی ۱۹۸۹ برروی کاور آن شروع شد. ولی تاریخ اصلی چاپ چند ماه پیش از آن بود. گرچه شباهت این تاریخ با تاریخ انتشار اولیه، می‌تواند تا حدودی تصادفی باشد.

بخش عمده‌ی پنل شامل بحثی میان نویسنده‌ی American Way، جان ریدلی و ویراستار ارشد ورتیگو، جیمی ریچ درباره ی دهمین سالگرد مجموعه و همچنین دنباله ی جدید آن American Way: Those Above and Those Below بود. همچنین نویسنده ی Dark Knight: A True Batman Story، پائول دینی در پنل حضور داشت و او نیز با ریچ درباره ی تاثیر این گرافیک ناول پرفروش که توسط ادواردو روسو طراحی شده بود صحبت کرد.