سری جدید ددپول از رویداد Secret Wars معرفی شد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, فوریه 8th, 2015

با شروع رویداد بزرگ Secret wars مارول نیز شروع به معرفی تای این های این مجموعه کرده است که یکی از آن ها DEADPOOL’S SECRET SECRET WARS مربوط به کاراکتر ددپول است.

در سال ۱۹۸۴ اولین رویداد رسمی کمپانی مارول Marvel Super Heroes Secret Wars عمده شهرتش را مدیون معرفی لباس سیاه اسپایدرمن و دزدیدن قدرت Beyonder توسط دکتر دووم بود. این رویداد تعدادی حضور کوتاه از ددپول هم داشت که خوانندگان هیچ‌وقت آن را ندیدند. عنوان DEADPOOL’S SECRET SECRET WARS توسط تیم نویسنده و طراح کالن بان و متیو لولی آشکار می‌کند که در داستان سال ۱۹۸۴ ددپول هم حضور داشته!

کالن بان نویسنده این کمیک در مصاحبه‌اش با مارول در مورد این سری گفت:

اون موقع درست بعد از تموم کردن عنوان Deadpool Kills the Marvel Universe، دنبال یه ادامه بودیم که خارج از داستان‌های رایج باشه، یکی از اولین پیشنهادام این بود که ددپول در زمان سفر کنه و به زمان رویداد Secret Wars برگرده. در اون زمان تصمیمون عوض شد و سری دیگه‌ای رو کار کردیم اما حضور وید ویلسون در زمان رویداد Secret Wars تو ذهنم مونده بود.

این سری آشنایی ددپول با قهرمانان دهه ۸۰ مارول است و بان در این مورد گفت:

وقتی ددپول خودشو به باقی ابرقهرمانا معرفی می‌کنه خیلی از اونا اصلا نمی‌دونن که اون کیه و خیلی ها هم نمی‌خوان به روی خودشون بیارن که اونو می‌شناسن! وقتی جنگ بین خیر وو شر درمی‌گیره ددپول این وسط بدجوری موی دماغ ابرقهرمانا و ابرشرورهای اصلی می‌شه.

ماه می امسال این عنوان با بی‌احترامی تمام در میان عناوین ادامه‌دار یونیورس مارول جایی برای خود بازخواهد کرد!