سری جدیدی از «مردگان متحرک» در سال ۲۰۱۵

توسط : در تاریخ : شنبه, سپتامبر 6th, 2014

از فصل سوم سریال مردگان متحرک The Walking Dead صحبتهای سریالی دیگر مشتق شده از سری اصلی این سری به گوش می رسید تا دیروز که صحبتهای پخش پایلوت این سری جدید در سال ۲۰۱۵ مطرح شد.

به گزارش خبرگزاری Deadline آماده سازی های اولیه برای ساخت این سریال انجام شده است و شبکه AMC در تلاش است تا قسمتی از سریال را با نام اپیزود پایلوت به این سری اختصاص دهد. ربرت کرکمن، گیل آنی هارد و دیوید آلپرت به عنوان تهبه کننده هاب اجرایی این سری حضور خواهند داشت و دیو اریکسون که به همراه کرکمن پایلوت را نویسندگی کرده به عنوان یکی از تهه کنندگان و ناظر اجرایی حضور خواهد داشت.

چارلی کولیر مدیرعامل AMC در این باره گفت:

تقریبا از شروع پخش سری اصلی هواداران کنجکاو بودند تا بدانند در دیگر نقاط دنیا در وضعیت زامبی آپوکالیپس چه اتفاقی در حال رخ دادن است. در واقع بعد از نمایش زامبی ها این بیشترین درخواستی بود که از من می شد. به نظرم نظارت کامل را بر مجموعه اصلی داشته ایم و حالا وقتش است به همراه رابرت، گیل، دیوید و دیو مجموعه ای متفاوت، جذاب و گیرا را به هواداران معرفی کنیم.

این مجموعه از اواخر ۲۰۱۴ به طور رسمی شروع به ساخت و فیلمبرداری خواهد کرد. همچنین منتظر پخش فصل پنجم سری اصلی در ۱۲ اکتبر باشید.

اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه را در آینده از فانتزی کمیک دنبال کنید.