سریال «فلش»: «آیریس وست» و «وایب» می‌آیند!

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, فوریه 5th, 2014

سریال «فلش» که از سریال «پیکان» مشتق شده است و اخیراً سرگرم انتخاب بازیگران خود بوده است، دو بازیگر دیگر نیز به تیم خود اضافه کرد.

شبکه‌ی CW کندیس پاتون (Candice Patton) را برای نقش «آیریس وست» برگزید. پاتون در مقابل گرنت گاستین که نقش «بری آلن» را برعهده دارد و جس ال. مارتین که نقش کارآگاه «وست» را برعهده دارد، نقش آفرینی خواهد کرد. کارآگاه «وست» پدر «آیریس وست» و کسی است که پس از مرگ مادر «بری آلن» و بازداشت پدرش از وی مراقبت کرد.

کارلوس والدز نیز برای ایفای نقش «سیسکو رامون» (Cisco Ramon) یا همان «وایب» یکی از اعضای «لیگ عدالت»، به تیم این سریال اضافه شد. هالیوود ریپورتر در این باره گفت:

والدز نقش «سیسکو رامون»، یک نابغه‌ی مهندسی مکانیک و جوان ترین عضو تیم دانشمندان آزمایشگاه‌های «استار» (S.T.A.R. Labs) را بازی خواهد کرد. وی در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده و با کمک هوش و استعداد خود موفق به ترقی شده است.

هالیوود ریپورتر همچنین اعلام کرد که با انتخاب این دو، اینکه تنها دو نقش دیگر باقی مانده است. یکی از این نقش‌ها «هارتلی راث‌اوی» (Hartley Rathaway) و دیگری نیز «هریسون ولز» (Harrison Wells) خواهد بود که به نظر می‌رسد دومی شخصیتی است که مختص سریال ساخته شده است.