سریال تایتان در راه است!

توسط : در تاریخ : جمعه, سپتامبر 12th, 2014

امروز کمپانی برادران وارنر به‌همراه دی‌سی کامیکس از ساخت سریال تایتان برگرفته از سری‌کمیک‌‌های تایتان‌های جوان (teen titans) خبر داد. 

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از Deadline، وارنر برای توسعه هرچه بیشتر دنیای دی‌سی در زمینه سریال اینبار به سراغ اولین شاگرد شوالیه تاریک رفته است. بنا به‌این گزارش قرار است دیک گریسون که به‌تازگی از سایه بتمن به نایتوینگ بودن رسیده است گروه بی‌باک و جوانی را دور هم جمع کند و خود نیز رهبری آن را برعهده گیرد.  از نخستین اعضای این گروه می‌توان به استارفایر، ریون و برخی دیگر اشاره کرد.

Nightwing

دی‌‎سی نیز اعلام کرده که این سریال یک اقتباس کامل از کمیک تین تایتانز خواهد بود. باتوجه به این حرف حتی ممکن است حضور شخصیت‌هایی نظیر سوپربوی، واندرگرل، سوسک آبی، خانم مارشن، وایلی وست و سوپرگرل نیز به‌زودی تایید شود. همچنین اعلام شده برنده جایزه اسکار یعنی آکیوا گولدزمن همراه با مارک هیمز بعنوان عوامل اصلی این سریال برای نوشتن فیلمنامه و کارهای مقدماتی استخدام شده‌اند. لازم به‌ذکر است که این سریال قرار است از شبکه TNT روی آنتن رود. از دیگر سریال‌های دی‌سی می‌توان به پیکان و فلش از CW، گاتهام از FOX و کنستانتین از NBC اشاره کرد. همچنین سریال سوپرگرل همانند این سریال درمراحل اولیه ساخت خود به‌سر می‌برد.