سریال انیمیشنی جدید شبکه CW مشخص شد!

توسط : در تاریخ : دوشنبه, ژانویه 12th, 2015

موفقیت شبکه CW در زمینه اقتباس از کاراکترهای DC زبان‌زد همه شده‌است و موقعیت را برای ساخت سریال‌های جدید فراهم می‌کند. حال مارک گوگنهایم که یکی از عوامل CW و نویسنده سریال پیکان محسوب می‌شود اعلام کرد که اقتباسی انیمیشنی براساس کاراکتر زن «ویکسن Vixen» انجام خواهد شد.

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از Comicbook.com، شخصیت Mari Jiwe McCabe ملقب به «ویکسن» (روباه ماده) درکمیک‌ها یک یتیم آفریقایی است که به وسیله‌ی توتم اسرارآمیز خود یعنی «تانتو» می‌تواند هرزمان صاحب قدرت‌های یک حیوان شود. لازم به ذکر است که این سریال انیمیشنی در یک جهان مشترک با «پیکان» و «فلش» قرار دارد.

پس از موفقیت عظیم سریال «فلش»، صحبت‌هایی مبنی بر ساخت یک سریال کمیکی دیگر از شبکه‌ی CW به گوش می‌خورد و تهیه‌کنندگان نیز اعتراف کرده بودند که ایده‌هایی در ذهن دارند. این سریال انیمیشنی قرار است از شبکه آنلاین CW تحت عنوان CW Seed پخش شود. همچنان تاریخ پخش این سریال مشخص نیست و باید منتظر بود و دید CW چه موقع دست تصمیم به پخش آن خواهند گرفت، هرچند انتظار می‌رود که شروع پخش سریال در  پاییز باشد. همچنین CW دو تصویر از این سریال را منتشر کرده که باهم می‌بینیم:

st4ZTha.jpg

SFAliMe.jpg

از دیگر سریال‌های DC می‌توان به پیکان، گاتهام، فلش، کنستانتین، من زامبی، سوپرگرل و تایتان‌ها اشاره کرد. اخیراً اطلاع یافته‌ایم که سریال «سوپرگرل» نیز در جهان «فلش» و «پیکان» است و احتمال کراس‌اور بین این سریال‌ها می‌رود. اگر سریال «ویکسن» خوب عمل کند، آیا دوست دارید که او هم وارد این سریال‌ها شود؟ نظرتان راجع‌به این سریال انیمیشنی چیست؟ آیا موفقیت «عدالتجویان جوان Young Justice» تکرار می‌شود؟