«ست گراهام اسمیت» کارگردان فیلم «فلش» شد

توسط : در تاریخ : دوشنبه, اکتبر 5th, 2015

فیلم «فلش» کارگردان خود را پیدا کرد.

طبق گزارشی از هالیوود ریپورتر، «ست گراهام اسمیت Seth Grahame-Smith» قرار است کارگردانی و نویسندگی این فیلم با بازی «ازرا میلر» در نقش اصلی را برعهده بگیرد. گفته می‌شد که کارگردانان انیمیشن «فیلم لگویی The Lego Movie» یعنی «فیل لرد» و «کریس میلر» در این پروژه به عنوان کارگردان یا نویسنده حضور خواهند داشت ولی به نظر می‌رسد که این دو این پروژه را به خاطر فیلمی از سری «جنگ‌های ستاره‌ای» رها کرده‌اند.

فیلم «فلش» در دنیای سینمایی دی‌سی قرار دارد و شایعاتی مبنی بر حضور این شخصیت در فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» نیز به گوش می‌خورد. «فلش» سپس در «اتحادیه‌ی عدالت قسمت اول» حضور پیدا می‌کند و بعد از آن در فیلم اختصاصی خود خواهد درخشید.

«ست گراهام اسمیت» در کارنامه‌اش نویسندگی کارهایی چون «آبراهام لینکلن: شکارچی خون‌آشام» و «سایه‌های تاریک»، فیلمی از «تیم برتون»، را در کارنامه دارد. وی همچنین نویسنده‌ی انیمیشن «بتمن لگویی» نیز هست که در سال ۲۰۱۷ اکران می‌شود.

شما در مورد این کارگردان چه فکری می‌کنید؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید.


بَری آلن Barry Allen

img

بر اثر حادثه‎ای در یک آزمایشگاه شیمیایی، بَری آلن، دانشمند دولتی، سرعتی فرانسانی بدست می‎آورد. سپس او به فلش، سریع‎ترین انسان روی زمین تبدیل می‎شود. بری یکی از اعضای اصلی «اتحادیه‌ی عدالت» است و از مردم زادگاهش، سنترال سیتی حفاظت می‎کند.