ساخت سریالی برای لازاروس

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, مارس 25th, 2015

تهیه کننده اسپایدرمن شگفت انگیز مت تولمچ در کنار مایکل لارک و گرگ راکا در حال آماده شدن برای ساخت عنوانی کمیک بوکی در شبکه لجندری هستند. لازاروس (Lazarus) به صفحه تلویزیون های خانگی می‌آید.
بlazarusه گفته هالیوود ریپورتر این تیم قرار است عنوان کمیک بوکی لازاروس که متعلق به کمپانی Image Comics دارد را به زودی در یک پایلوت توسط شبکه لجندری به دنیا تلویزیونی بیاورند.

داستان در آینده شکل می‌گیرد، جایی که دنیا تبدیل به یک جامعه دیستوپیایی شده است، و این دنیا توسط تعداد انگشت شماری از خانواده های ثروتمند رهبری می‌شوند. در این دنیا هر خانواده نیز داری یک لازاروس (موجودی که توسط مهندسی ژنتیکی به وجود آمده و جاویدان است) می‌باشد که از آنها محافظت می‌کنند.

شخصیت اصلی داستان دختری جوان به نام لازاروس خاندان «کارلیل» نامش «فورور» است. این داستان آن زن است.

راکا نوشتن پایلوت سریال را بر عهده گرفته است، و تهیه کننده این اثر توسط لارک و تولمچ انجام می‌شود.

راکا سابقه بسیار درخشانی دارد او تا به امروز پنج بار جایزه آیزنر را برای سری رمان محبوب Atticus Kodiak برده است. در کارنامه او نیز همچنین تهیه کنندگی فیلم Whiteout به چشم میخورد، همچنین در سال گذشته کمپانی فاکس تصمیم به ساخت مجموعه ای از روی عنوان کمیک بوکی راکا یعنی Queen & Country گرفته است.

شبکه لجندری که فقط دو سال از تاسیس آن می‌گذرد تصمیم دارد با ساختن عنوان لازاروس خود را به جمع شبکه های بزرگ کابلی و اینترنتی آمریکا برساند. زمان پخش این عنوان سریال تا کنون مشخص نشده است. بررسی قسمت اول و دوم کمیک بوک این عنوان را می‌توانید در این‌ پست بخوانید. خبرهای جدیدتر را از فانتزیِ کمیک دنبال کنید.


  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   عالی…داستان کمیک ک جالبه نقدشم ک خوندم ب نظر عالی میاد…نمره ۸ از منقد های این سایت گرفتن کم نیست 😀 😉
   فقط شبکش خیلی داغون ب نظر میاد…حتی اسمشم ب نظرم خیلی ضایست 😀
   خدا کنه خوب از اب درش بیارن چون داستان خوبی داره و اگه بد در بیاد خیلی حیف میشه…

  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   البته کارلایل اسم خانواده شونه.
   اسم دختره forever هست دی:
   و امیدوارم کار خوبی بشه هر چند بیشتر از اون کاراست که به نظر میاد در قالب کمیک خیلی خوبن و نشه سریالشون کرد.
   به غیر این خود بنده دو قسمت از یکی از کمیک های معروف روکا یعنی گاتام سنترال رو ترجمه کردم که تو بخش دانلودا می تونین ببینین.
   ضمن این که خب خود فور اور یه یاروی چهارشونه با یه هیکل ورزشکاریه دی: امیدوارم نقشش رو ندن به یکی از این یاروهای سوپرمدل که هر آن امکان داره از نظر سوء تغذیه بمیره دی:

   • S.i.S
    در پاسخ به Farzad

    دو سه بار اومدم اسمش رو درست ترجمه کنم نشد، آخر به همون فامیلش بسنده کردم :دی نمیدونستم نقدش تو سایت هست وگرنه از اونجا کش میرفتم :دی تازه فامیلیش رو هم اشتباه نوشتم مهران درست کرده :دی

    من خودم اصلا این کمیک رو نخوندم نظری هم در موردش ندارم.:دی ولی خوب بازار ساخت عنوان های کمیک بوکی گرم شده

  • DeadPool !
   در پاسخ به DeadPool !

   بعد از اررو دارن واسه هر کمیکی سریال میسازن … ای کاش یکی پیدا بشه واسه ددپول هم کمیک بسازه 😀