زک اسنایدر در راه کارگردانی “لیگ عدالت”

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 26th, 2013

شرکت برادران وارنر فیلم “مرد پولادین” را به کارگردانی زک اسنایدر در ماه جولای امسال اکران می‌کند. این شرکت در مصاحبه ای با مجله Empire اعلام کرده اگر این فیلم به اندازه کافی موفقیت آمیز باشد فیلم “لیگ عدالت”، برگرفته از کمیکی به همین نام، هم توسط این کارگردان ساخته می‌شود.

character_bio_576_justiceleague

به گفته این شرکت ساخت “لیگ عدالت” کاملا به موفقیت “مرد پولادین” بستگی دارد، اگر تصمیم به ساخت این فیلم گرفته شد از زک اسنایدر برای کارگردانی درخواست خواهد شد.

نکته جالب این است که هیچ کدام از فیلم های ساخته شده توسط اسنایدر، Watchmen و Sucker Punch، برای این شرکت سود چندانی نداشتند. البته انیمیشین Legend of the Guardian برای برادران وارنر سود خوبی داشت.

Screen Crush در صحبتی با رابن فلیشر کارگردان Gangster Squad از او در مورد شایعه چند ماه پیش پرسید که آیا او قرار است این کار را بر عهده بگیرد و در جواب فلیشر گفته که به کارگردانی لیگ عدالت علاقه دارد ولی این فیلم به اسنایدر تعلق دارد.

مشخص نیست که رابن فلیشر اطلاعات دقیقی به دست آورده یا او هم بر اساس شایعه ها سخن گفته. شما چه فکر میکنید؟ آیا “مرد پولادین” به اندازه کافی موفق خواهد بود؟ اگر این فیلم موفقیت چندانی کسب نکند، “برادران وارنر” باز هم به او اعتماد خواهند کرد؟


  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   اعتماد که خواهد کرد منتها به نظر من زاک اسنایدر چیزی بیش از یه فن بوی الکی جوگیر نیست و امیدوارم فیلم بهش نرسه مخصوصاً به خاطر بلایی که سر واچمن نازل کرد. این که از کمیک سیاسی و تند و تیزی مث واچمن آدم بدون تغییر خط اصلی داستان کمیک هم چین فیلم بی بخاری در بیاره نیاز به چیزی فراتر از معجزه داره. در این جور مواقعه که آدم به ارزش کار آدمایی مث آلن مور بیشتر پی می بره.

  • mohammad
   در پاسخ به mohammad

   همینو کم داشتیم که جنسمون جور بشه که شد از اسنایدر بدم نمیاد اما کسى نیست که بتون از پس JL بر بیاد چون شخصیت هایى به مراتب پیچیده تر از اونجرز داره و این فیلم براى موفقیت به نولان و و یک برنامه طولانى احتیاج داره و به نظر من وارنر داره اشتباهى مهلکى رو انجام مى ده نمونش green lantern که هنوز هم منتقدین ولش نکردن به علاوه من با دیدن تریلر هاى مرد پولادین ۷۵% مطمئنم موفق مى شه اون ۲۵% هم براى شخص اسنایدره در ضمن هیچ چیز JL مشخص نیست مثلا هنوز معلوم نیست گروه به طور کامل تکمیل بشه یا این که بتمن نولان قراره تو فیلم باشه یا نه بعدش هیچ فکرى به حال ww , TF , AM ,MM نشده حالا وارنر یه INJUSTICE داده دلیل بر خوب معرفى کردن شخصیت ها نیست )چیزى دىسى ازش رنج مى بره همین معرفیست و گر نه مارول نمى تونست به همین راحتى شاخ بشه البته قضیه ى بتمن جداست( و مهم ترین چیز فیلمنامه و بازیگرانیست که به شخصیت ها بخورن که اون هم مشخص نیست در کلید زدن فیلم با این شرایط به ضرر وارنر _دىسى و شخصیت هاست ولى اگر تمام مسائل بالا حل بشه JL این توانایى رو داره که حتى جاى اوتار رو هم بگیره

  • omid_comic
   در پاسخ به omid_comic

   فیلم جاستیس لیگ یا همون لیگ عدالت فیلم بسیار حساسیه و باید توسط خوب کسی کار گردانی شه تا بتونه جواب هوادارانه دو آتیشه این قهرمانانو بده بنده از سری جدید سوپر من خوشم اومده نسبت به قبلی خیلی بهتر شده و یقین داشته باشین که فروش خیلی خوبی داره و حصوز کارگردان بتمن اقای نولان هم کمک بسزایی به پروزه لیگ عدالت جویان میکنه

  • داوود
   در پاسخ به داوود

   اگر dc میتونست تو حوزه سینما مثل marvel خوب عمل کنه عالی بود، الان ماروال میدونه تو ۵ سال اینده چی میخواد بسازه، با کی میخواد بسازه، بوجش چقدره
   ولی اینا هنوز فیلم هاشون با شرط و شروطه و مهم ترین دلیلی که فیلمها خوب فروش نمیکنه و منتقدها خوششون نمیاد اینه عوامل بدی رو انتخاب میکنن

  • پارسا
   در پاسخ به پارسا

   من جداً نگرانم برای جاستس لیگ! پتانسیل بالایی برای ساخت این فیلم هست، اما یکی از مهمترین تصمیمات واسه ساختن این فیلم ( که هیچ مقدمه ای براش ساخته نشده) انتخاب نقطه شروع داستان هست!
   الان بتمنی که ساخته شده، داستانش به جایی رسیده که بتمن بیش از ۵۰ سال سنشه! یه گرین لنترن بی آبرو و بدردنخور هم داریم! که نظرم بهتره ایشون رو رها کنن و کاراکتر جان استوارت رو بیارن تو لیگ، و البته آکوامن و ژان و پرنسس دایانا هم هستن.
   کلا انتخاب خط داستانی جاستس لیگ از بین کمیک ها خیلی مهمه! من خودم خط داستانی انیمیشن جاستس لیگ رو خیلی دوست داشتم، و یکی از دلایلش اینه که کلا از آکوامن خوشم نمیاد! اون سایبورگه هم موجود بیخودیه:D
   کلا امیدوارم جدای از کارگردان، این خط داستانی رو بخوبی انتخاب و پیاده کنن.

   • دکتر استرنج
    در پاسخ به پارسا

    ببین وقتی میخواستن اونجر رو بسازن از چند سال قبل برنامه ریزی کردن مثلا تو اخر فیلم تور اون مکعبه رو نشون میده یا اخر هالک۲ ایرون من با اون فرمانه صحبت میکنه……… کلا منظور من اینه که از قبل به فکر ساختن این فیلم بودن و بعد یه فیلم بینظیر تحویل مردم دادن …. چند روز پیش یه جا خواندم که سال ۲۰۱۴ میخوان فیلم بتمن رو بسازن با کارگردانی شخص دیگری به جا ی نولان یعنی اینکه میخوان یه فیلمی بسازن که به لیگ عدالت منتهی شود و چند روز دیگه هم مرد پولادین میاید و از اونجا که معلومه دوباره از اول شروع میشه

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   هوووم با آکوامن درست صبحت کن ای ستون پنج مارول دی: منتها در مورد سایبرگه موافقم. و خب واقعاً در مورد کاراکتری که مستقیم از تین تایتانز وارد جاستیس لیگش کردن بیش از این انتظار داری؟ دی:
   در مورد هال جوردن هم حرفم در مورد آکوامن دوبل می شه دی: ضمن این که خب برادر گرا مایه فلش بری آلن هم هست ضمن این که ژان کیه؟
   ضمن این که من زاتانا و گرین آرو می خوام توش.
   در مورد نقطه ی شروع هم گویا فیلم سومیه بتمن نقطه ی شروع ماجرا هست. جوزف گوردن لویت هم به عنوان بازیگر بتمن انتخاب شده تا این لحظه. در مورد سن بتمن هم خب قضیه ی دنیاهای موازی هست که استفاده می کنن برای ماست مالی قضیه دی: مثلاً قضیه ی مردن دامیان تو خط داستانی اینجاستیس بالکل متفاوته با مردن دامیان تو خط اصلی دنیای داستانی دی سی

   • حمیدرضا راشد سعیدی
    در پاسخ به فرزاد.خ

    ببخشید ولی تا جایی که خبر دارم،مدیر برنامه های جوزف گوردون لویت گفته بود که جریان انتخاب این بازیگر واسه نقش بتمن همه اش شایعه اس
    در ضمن،تو فیلم آخر،اون بتمن نمیشه که….
    اون میره تا رابین بشه
    اصلا بتمن شدنش با عقل جور در نمیاد
    ولی خب…اگه خبری دارید که منبعش مطمئنه،خوشحال میشم به اشتراک بذارینش
    موفق باشید
    🙂

    • فرزاد.خ
     در پاسخ به حمیدرضا راشد سعیدی

     نمی دونم. من خبر رو توی آی جی ان خوندم. و منبع حرفم هم حرفایی بود که جوی اسپوزیتو منتقد آی جی ان نوشته بود در مورد فیلم جاستیس لیگ. راستش راجع به قضیه تکذیبش خبر نداشتم.
     در مورد بعید بودنش هم راستش در مورد بتمن ندیدم ولی تو دنباله سازی ها قضیه های مشابه سابقه داشته مخصوصاً که الان دستمزد کریستین بیل هم خیلی بالا و بعید نیست بخوان یه چهره رو جایگزینش کنن که بیننده ها بشناسنش و دیده باشنش تو فیلمای قبلی

   • پارسا
    در پاسخ به فرزاد.خ

    انصافا گرین ارو ، ۱۰۰ برابر آکوامن می ارزه! قبول نداری؟!
    جوزف گوردن که نایت وینگ میشه! حتی ۲-۳تا پوستر فن-مید هم زدن واسه فیلم نایت وینگ:))
    ژان، همون مارشن من‌هانتر هست! :دی

    بنظرم حضور نولان بعنوان پدرخوانده ی فیلم، حداقل میتونه این امید رو بده که فیلم گرین لنترن، هیچ ارتباطی با جاستس لیگ برقرار نکنه! چون نولان ارتباطی با اون فیلم نداشت! قبول کنید که گرین لنترن فاجعه ی به تمام معنا بود! و اصلا جنبه های بانمک شخصیت هال، توی فیلم در نیومده بود! پس اگه گرین لنترنِ جاستس لیگ، جان استوارت بشه خیلی بهتره!

    بعد نقطه پایان بتمن ۳ چرا؟! اتفاق خاصی نیوفتاد تو پایان بتمن۳!
    پایان مرد پولادین که منطقی تره! سردسته ی لیگ، سوپرمن ـه و نقطه شروع جاستس لیگ، میتونه پایان مرد پولادین باشه! حالا تا ببینیم پایان فیلم به کجا میرسه!

    آقا این tV-spot هایی که از مرد پولادین اومده رو ببینید حتما! مخصوصا شماره ۴و۵ رو! کلی صحنه جدید داره توش!

    • فرزاد.خ
     در پاسخ به پارسا

     هوووم نه آکوامن رو اگه بنا به مقایسه ی کمیکای جدیدش باشه باحال تر از گرین آروئه. گرین آرو رو یه مدتی دارن نویسنده ها افتضاح می نویسن منتها آره قبل نیو ۵۲ الیور کویین خیلی شخصیت کول تریه.
     در مورد مارتین من هانتز هم بعید می دونم بیاد توی تیم راستش.
     گرین لانترن فیلم خوبی نبود. درست. ولی خب اول این که جان استیوارت جزء گرین لانترن کورپزه و خب کمیک تیمیه. بعید دی سی هم چین اجازه ای رو بده و غیر این جان استیوارت خیلی شخصیت یخیه. آخه چه جوری می شه با یه تفنگدار خیلی اخلاقی نیروی دریایی داستان خوب نوشت. نه من با همون هال جوردن موافقم.

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   من که خیلی نگران این جاستیس لیگ هستم جاستیس لیگ فیلم هستش که باید خوب ودقیق ساخته شه هر چی نباشه بتمن سوپرمن واندر ومن اکوامن طوفان قرمز و کلی شخصیت های جذاب و خوب در این لیگ هست خالا از کارگردان این فیلم که بگذریم میرسیم به بتمن پیر وگرین لنتر بی خود فقط امید وارم سوپر من بد نشه ولی حالا بازم ازینا بگذریم اینا بهترین و محبوب ترین شخصیت های دی سی هستند باید یک کارگردان خوب مثل کریستوفر نولان اونو بسازه نه یک کسی مثل زک اسنایدر راستی یه سوال کسی در تصویر این خبر مدونه اولین نفر از سمت راست کیه اگه میدونین بگین

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   از جوابتون ممنونم

  • Mohammad
   در پاسخ به Mohammad

   باید بگم از سایبورگ و مارتین منهانتر به طرز عجیبى بدم میاد و به عنوان کسىکه تقریبا دى سى رو میشناسه باید بگم اضافه کردن کارکتر به jl کار بسیار اشتباهى بود کارکتر هایى مثل Redtornado,hawkman,ga,zatanna,cm,atom,firestorm که به طور کاملا کشکى وارد شدن باعث میشه اینجورى گیر کنن بعدباید سلیقه ى طرفدارانو در نظر بگیرن علاوه بر اون صحبت بتمن شدبه نظر من با این شرایط مهمترین مشکل بتمنه چون هربرنامه نسنجیده اى باعث مىشه بتمن دوباره به وضع اون سال ها و فاجعه ى انسانى برگرده ودر مورد دستمزد بیل صحبت شد فکر نکنم بیشتر از داونى جونیور که بخاطر اونجرز ۵۰ میلیون دلار گرفت بگیره به علاوه عوض کردن هل جوردن یه علت سینمایى مىخواد همینجورى الکىکه نمى شه ولى شاید بشه با یه فیلم سه قسمتى مثل هابیت یا ارباب حلقه بشه جمعش کرد ولى باید همه چیزش آماده باشه که نیست در کل این فیلم عمرا به۲۰۱۵ برسه اگرهم برسه با یه مقواى بازیافتى خالص طرفیم.

  • DARK KNIGHT
   در پاسخ به DARK KNIGHT

   فقط بتمن.کی LEGO BATMAN 2رو بازی کرده؟

  • Kamiab
   در پاسخ به Kamiab

   من بازی کردم ولی حقیقتش زیاد از سری بازی های lego نمیاد
   به نظر من که ارضا کننده نبود اگه دنبال بازی بتمن هستید سری آرکهام رو بازی کنید

  • DARK KNIGHT
   در پاسخ به DARK KNIGHT

   به نظر منم لیگ عدالت پتانسیل بالایی می خواد.بتمن با هوش سوپرمن قوی و واندر ومنی که هم باید احساس عاطفی داشته باشه و هم قدرت زیاد.به نظر من گرین ارو به جای سایبورگ و هاوک گرل به جای اکوامن بود بهتر بود.کسی نظری نداره؟

   • MahdiPOnline
    در پاسخ به DARK KNIGHT

    سایبورگ حضورش یجورایی برای جاستیس لیگ اضافیه، ولی ارو هم نمیتونه جاشو بگیره. آکوامن هم اصلا لازم نیست و فقط برای بیشتر کردن قدرت تیم اومده. بعید میدونم تو فیلم بکار بگیرنش چون خیلی خرج میذاره رو دستشون.

  • DARK KNIGHT
   در پاسخ به DARK KNIGHT

   منم با نظر شما موافقم.مخصوصا وقتی که{شاید}اکوامن یه دریا اب رو دشمنش می ریزه .این سکانس خرج زیادی داره.راستی کی از لیگ عدالت سرانجامش به مرگ کشیده می شه؟{توی کمیک}

  • حسین
   در پاسخ به حسین

   اونجرز ها خیلی از قهرمانان dc قوی تر هسن

  • علی
   در پاسخ به علی

   ونداد جان
   ایشون یکی مثل ایروون من هست تقریبا بین اینا ضعیف ترینه
   موشک ،تیر و……..این چیزا رو داره

  • DARK KNIGHT
   در پاسخ به DARK KNIGHT

   اقا حسین.قدرت هارو یکی کنیم این میشه.سوپرمن با ثور.واندر ومن با ایرون من.بتمن با هالک و گرین لنترن با کاپیتان امریکا.فلش هم نمی شه با ولورین مقایسه کرد. تازه منهانتر و اکوامن هم خالی می مونن. پس لیگ عدالت خیلی بهتر از اونجرزه

   • MahdiPOnline
    در پاسخ به DARK KNIGHT

    اونجرز فقط اون ۵ ۶ تای داخل فیلمش که نیستن. اونجرز یه جورایی یه لشکره! هالک در برابر یه آدم؟ هالک رو بذاری جلوی سوپرمن فکر کنم سوپرمن کم بیاره! البته اگه قبلش ثور نکشته بودش.

   • آرمان
    در پاسخ به DARK KNIGHT

    یه سوال واقعا به نظرتون بتمن میتونه هالک رو بزنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
    چه حرفا چه چیزا

  • DARK KNIGHT
   در پاسخ به DARK KNIGHT

   اقایون یه سری به این ها بذارین شاید نظرتون عوض شه.
   این هم از مبارزه هالک وسوپرمن{یه نظری هم دربارش بدین}.دانلودش کنین.
   http://www.aparat.com/v/YqsSm

  • DARK KNIGHT
   در پاسخ به DARK KNIGHT

   این هم از اتحاد مرد عنکبوتی مرد اهنی و هالک
   http://www.aparat.com/v/A3152
   هالک لوکی را سر جایش می نشاند!!!
   http://www.aparat.com/v/A92lg

  • حسین
   در پاسخ به حسین

   راس میگه اونجرز ها که همونا نیستن
   فقط god of marvel کل اینا رو با هم میزنه
   ممنون ازمعرفی این ویدو ولی همون طور که اخر این ویدو نشون میده هالک سوپر منو نابود میکنه دیگه

  • امید
   در پاسخ به امید

   اخه راس میگه بتمن میخواد چه طور هالک رو بزنه ،میخواد بهش مشت بزنه یا با ماشینش زیرش کنه 🙂

  • DARK KNIGHT
   در پاسخ به DARK KNIGHT

   ادامش اینجاست.خیلی ببخشید که نتونستم یکجا با هم بدم
   http://www.aparat.com/v/5N4I8

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   از تمامی کسانی که به سوال من جواب دادند ممنونم ولی خب جناب دارک نایت اونجرز کسانه دیگری هم داره مثل انتمن و واسپ وهاکایو خانم مارول و بلک پنتر ودورنما دورنما که کافیه یه دست بکنه تو سایبورگ حله تور هم سوپر من رو میبره من اینو تو یک کلیپ در سایت اپارات دیدمهالک هم به احتمال زیا د واندر وومن را میبره برنده شدن ایرومن هم که شکی نیست در براربر بتمن واسپ هم به فلش میبازه و لی احتمال زیاد انت من اکوامن را میبره میمونه گرین لنتر که یا هوکای یا بلک پنتر کار اونو میسازه با تشکر

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   تازه این وسط خانم مارول قوی هم میمونه

  • امید
   در پاسخ به امید

   دقیقا
   تازه god of marvel رو نگفتید
   من تو یه کلیپ که در مورد سطح بندی مارول بود رو دیدم اونجا هالک ۲۶ بود !!!!!
   ببین دونا دیگه کی هستن

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   به علاوه ولورین هم میتونه بره کمک واسپ شی هالک هم میتونه بره کمک ایرومن بلک ویدو هم میتونه بره کمک بلک پنتر یا کس دیگری کلا اونجرز ها میتونن دو تا دو تا مبارزه کنن

  • امید
   در پاسخ به امید

   بله البته

  • Mohammad
   در پاسخ به Mohammad

   شما اونجرز رو یک لشکر مى دونید اونجرز اصلى همینا هستن که در فیلم بودن که تا اینجا برترى با لیگ عدالته اگر مارول در برابر دى سى حساب کنید بازم دى سى برتره شما مى گید هالک به نظر من کند بودنش بزرگترین ضعفشه که اینجا فلش عالیه اگرم هیکلى باشه که گراندى براش بسه اگر هم بتمن باشه با یه آنالیز کامل هالک و مارولو پایین میاره اگرهم ولورینو مى گید رد تورنیدو براش بسه اصلا چه کاریه سوپرمنى که ثور رو پودر مى کنه یا کل اهالى دى سى بیرون وایمیستن تمامى اعضاى فانوس سبز براى کل مارول بسه بعد آخه آپارات ؟

  • امید
   در پاسخ به امید

   حاجی دارن میگم هالک تو اونجرز ها ۲۶ هست.شما میگی ………
   تازه ایکس من ها هم حساب نکردیم.
   اینو همه میدونن که تعداد و قدرت مارول ها از دی سی ها بیشتره
   تانوس چی اون ۳ هست اونم کسی میتونه بزندش

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   خب داداش من اگه این جوری باشه تمام ازگاردی ها به علاوه اودین میان به علاوه ی فانوس سبزها بتمن و همهی اینا را داغون میکنندتازه اینو میدونستی که لیزر سوپر من رو تور اثر نداره بعدشم ما کلی اونجر جزیی هم داریم مثل یانگ اونجرز سیکرتس اونجرز و نیو اونجرز ولی جاستس لیگ فقط یه گروه جزیی داره حالا من میگم که چرا تور سوپر من را میبره قابلییت های سوپرمن اینان پرواز لیزر قدرت زیاد فوت یخ زا دید اشعه ایکس و حالا تور پرواز ضربات قوی با پتک رعد و برق قدرت متوسط که در این جا لیزر و دید اشعهی ایکس به درد سوپر من نمیخوره تازه سوپرمن با یه کریپتونایت از بین میره ولی تور نه تازه ایرومن هم میتونه انالیز کنه اونم یه دقیقهای ولی بتمن طول داره در ضمن اینی که شما میگی اصلیاشون همینه یعنی این که هوکای و بلک پنتر و خانم مارول و واسپ وانت من و ولورین و دورنما هیچ چی نیستندنمیشه که به همین خاطره که لیگ عدالت از اونجر بهتر نیست حالا همهی کسانی که میگن اونجر از جاستس لیگ بهتره شعار اونجر اسمبل را بگن

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   تازه واندر ومن هم یک خدا زاده است شما این هارو حساب نکردی.من نمی دونم شما چرا به دنبال جنگ هستین.به نظر شما جنگ اونجرز و لیگ عدالت خوبه یا همکاری این دو؟!احتمال اینکه اگر مارول و دی سی یه کمیک مشترک درست کنین مطمئن باشید باهم اند نه دشمن هم دیگه.شما چرا هی به دنبال جنگ این دو هستید؟

  • jominagh
   در پاسخ به jominagh

   اگه اسکارلت ویچ را هم حساب کنیم که دی سی کامل از بین می ره!!!

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   من به دنبال جنگ نیستم من فقط دارم برتری اونجرز را ثابت میکنم تازه من هم موافق همکاری این دو هستم اینم لینک دانلودش را هم در سایت اسپایدی دات ای ار گذاشتم در اولین مقاله

  • Mohammad
   در پاسخ به Mohammad

   دارین برترین کاراگاه جهانو با استارک مقایسه مى کنین بتمنى که تمام اطلاعات دى سى یونیورس رو براى روز مبدا کنار گذاشته بعد تمام ازگاردی ها به همراه اودین به همراه مردان ایکس حریف فانوس هاى سبز به همراه sinestro نمى شه در سوپرمن و ثور با وجود اینکه ثور یکى از شخصیت هاى محبوب منه در مقابل سوپر هیچ کارى از پیش نمى بره مهمترین نکته آسیب ندین سوپرمن هست یه واندروومن هست که به همراه سوپروومن براى نصف مارول بسه خواهشا با زور ثابت نکنید اونجرز از جى ال بهتره که نیست

  • امید
   در پاسخ به امید

   دادا هالک چیزیش میشه؟ تانوس چی؟اقا شما کل فانوس سبزهارو بیاری سه،پنجمه اونجرز ها میشن،تتانوس و هالک هم آسیب نمیبینن ،بابا ثور نصف DC هارو به قنا میده،اگه بخوای این طوری حساب کنیم!کل رباط های آیرون من ۳که ایرون من میسازه، رفیق رفقای ثور(که تو کل اسگارد هستن)،ارتش تانوس،کل ایکس من ها و………….. این طوری نسبت ماروبل به دی سی ۲ برابر میشه.
   شما که میگی سوپر من برای نصف مارول بسه اگه جلوی هالک بذاریمش کاری نمیتونه بکنه
   ۴ شگفت انگیز خودشون حریف سوپر من میشن شما شاختون سوپر منه که جلوی گنده های مارول کاری نمیتونه بکنه.
   دکتر استرنج هم تازه به کنار که هر کاری بخواد میکنه

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   بابا جان من صد تا جا گقتم و نشان دادم که تور (شخصیت محبوب خودم) سوپر من را میبره حالا همهی اینا به کنار ما فقط یک اودین اسکارلت ویچ و پروفسور اگزاویز لازم داریم که دیسی را از هم بپاشیم در ضمن کی گفته سوپر من اصلا اسیب نمیبینه ؟ حالا تور به کنار کلی نفر دیگه مثل دورنما و هالک میتونن بیدرد سر سوپر من را ببرند اون واندر وومن هم اون قدر ها قوی نیست تازه ما دو تا تور داری م اسم اون یکی تور هست بتاری بیل حالا این دستپخت منه کیک اعضای دی سی مواد مورد نیاز یک تور یک بتاری بیل یک اسکارلت ویچ یک هالک یک دورنما یک پروفسور اگزا ویز و ۱۰۰۰۰۰۰ کیلو شکر دستور پخت به اسکارلت ویچ میگیم برای اینا فراموشی بیاره به پرو فسور میگیم همشون را در یک جا وایستونه به بقیه میگیم اونا را تکه تکه کنن ویک تکه از هر قهرمان را جداکنن و توشکر بریزن وقتی کیک پخت از ان لذت میبریم

  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   شماها خسته نشدین از این بحثا؟! خیلی بده که نقدای هفتگیمون هیچی کامنت نداره بعد سر این جور موضوعات باید ۴۰تا کامنت بخوره.

  • آرمان
   در پاسخ به آرمان

   ۵۰ تا((:

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   اه.مقاله ی گرین لنترن هیچی نداره اما این مقاله سی تا داره.چه خبره.گفتم که به دنبال جنگ نباشین.به دنبال صلح باشید.

  • amir
   در پاسخ به amir

   من خودم قهرمان های DC رو بیشتر میپسندم.
   ولی در تعداد و قدرت بین MARVEL ,DC مارول برتری خیلی بیشتری داره،چون واقعا یه قهرمان هایی داره که برایه خودشون خدا هستن

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   من هم به دنبال جنگ نیستم من هم میخواهم شاهد همکاری این دو باشم ولی دوستان نمیزارن

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   الانم میرم برا نقدها کامنت میزارم

   • MEHRAN
    در پاسخ به ونداد

    ممنون از شما. فقط همینجا از شما و بقیه دوستان عذرخواهی کنم چون متأسفانه نمیتونم تا اواسط خرداد مطلبی بزارم و بقیه دوستان هم به شدت مشغول هستند. قول میدم به زودی جبران کنیم و یک تشکر ویژه از کسانی که با وجود نبود مطلب جدید لطف دارن و کامنت میزارن.

  • کاپیتان
   در پاسخ به کاپیتان

   بحثتون تموم شد؟!:)

  • jominagh
   در پاسخ به jominagh

   راستی دوستان می دانستید که در اونجرز۲ اسکارلت ویچ و برادرش و فالکون حضور دارند؟

  • Mohammad
   در پاسخ به Mohammad

   یک سوال من کى گفتم سوپرمن براى نصف مارول بسه ؟ در ضمن واندروومن زیاد قوى نیست و فانوس هاى سبز از تمامى کهکشان ها هستند چطورى شدن سه پنجم اونجرز ؟
   بعد صحبت گروه شد یاد ردلنترنز و جى ال دى و نیو گاردینز و دار و دسته بتمن افتادم اگر خیلى به اودین و ثور و استرنج مى نازید حتما یک سرى به شیزم بزنید راستى بر و بچه هاى earth-3 رو داشت یادم مى رفت گفتین پروفسور اگزاویر یاد یکى از شخصیت ها دى سى افتادم که درست مثل اون بود ولى یکم تواناییش بیشتر بود جا داره همین جا از تمامى بروبچ دى سى که اسمشون نبردم عذر خواهى کنم مثل Reverse-flash
   ولى این جور که گفتگوى ما داره پیش میره اصلا به جاهاى خوبى نمى رسیم چون من هم مى تونم بگم طرز تهیه ى کله پاچه ى مارول در کل بهتر بحث رو تموم کنیم تا کار به توهین نکشیده چون نظر هر فرد مهترمه ولى اگه فردى ادامه بده من هم ادامه مى دم

  • امید
   در پاسخ به امید

   نکنه جمله ی سوپر من برای نصف مارول بسه رو من نوشتم!؟
   هیبچ کدوم از اعضا dc حریف هالک و یا تانوس نمیشه.بعدش هم بحث سر ابر قهرمانانه
   نه کل زیر هر کسی که تو این فیلم ها بازی کرده!اگه بحث سر اونجرز با لیگ باشه
   لسگ عدالت خیلی کم هستن ،ولی اونجرز ها بسیار زیاد هستن

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   اگه کسی justice league:doom رو دیده می تونه بگه چرا بتمن اخر فیلم از JLA اومد بیرون؟

  • siavash
   در پاسخ به siavash

   darmorede in bahse dc, marvel bayad begam in ke man comicaye marvelo nakhundan vali tebghe filme avengers thor ke iron mano natunest bezane chetor mikhad supermano, superman doomsday ro kosht ke kole JL natunestan harifesh beshan bezane migid hichki harife hulk nemishe bayd begam dc va marvel ye comic baham dadan birun ke tu un superman ba hulk mobaraze mikone va moshthaee ke hulk mizane hata supermano tekunam nemide in video ham ke az hulk va supermangozashtid, manam mitunam ye video besazam ke ye bache supermano bezane vali berid comicio ke khode dc va marvel neveshtan bebinid

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   بفرمایید باز دارید این بحث را ادامه میدهید به قول خودت نظر هر کسی محترمه حالا بیاین این بحث را تمام کنیم

  • Mohammad
   در پاسخ به Mohammad

   آقاى امید شما بهتره چشماتو باز کنى من نوشتم واندروومن با سوپروومن باشه سوپروومن! بعدمثل اینکه شما نظرات منو نمى خونى در کل من ادامه نمى دم چون با کسى دارم بحث مى کنم که به خودش اجازه نمى ده نظرات منو بخونه و مىخواد نظر خودشو تحمیل کنه!بعد خدمت شوالیه تاریکى بگم که بتمن به علت سوء استفاده از اعتماد اعضا و جمع کردن اطلاعات تمامى اعضا و دزدیده شدن اونها توسط میرور مستر و استفاده ساوج از اونها براى کشتن اعضا که حتى آلفرد هم نمىدونست (اونجا که گفت از کجا مىدونستى چه اتفاقى براى فلش افتاده) ودعوا سر کنترل قدرت اعضا قبل از اینکه راى گیرى شه خودش بیرون اومد (من هیچ نیاز به دفاع از خودم ندارمو…….) ولى سوپرمن این دعوا رو کمى ماله کشید ولى رابطه ى بین بروس و اعضاخراب شد و فکر کنم در قسمت بعد بهش پرداخته بشه.

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   ببخشید من یک دفتر کوچک دارم که در ان نام بیشتر قهرمانان با مشخصات قابلیت ها و این چیزها درش هست میخواستم ببینم این دفتر به درد شما میخورد یا نه؟

  • Mohammad
   در پاسخ به Mohammad

   ونداد عزیز حق با شماست ولى یکى به من نشون بده من کجا گفتم سوپرمن نصف براى نصف مارول بسه ؟در ضمن همین جا از امید هم معذرت مى خوام

  • امید
   در پاسخ به امید

   اهان ببخشید
   دکتر اگه نخونده بودم چه طور جوابتو دادم:)
   واندروو من با سوپر من باز نمیتونن حریف نصف مارول بشن.
   شما برو بزن مارول بعد قهرماناش رو ببین اگه نخوایم زیر مجموعه هارو حساب کنیم مارول خیلی بیشتر و قوی تر هستن
   شما خودت در نظر بگیر یه کسی که داره با ۱۵ نفر دعوا میکنه اون ۱ نفر میبره یا ۱۵ نفر!؟

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   یه نکته هست رفقا. بهتر نیست این بحث رو تو فنزین انجام بدید. بیاید این تاپیک جنگ دی سی علیه مارول رو تو فاروم بزنید که اساساً برای همین کاراست. من هم میام اون جا ثابت می کنم به ستون پنجمای مارول که پهلوونای دی سی چند مرده حلاجن دی:

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   راستی سوپر وومن کیه اقا محمد

  • امید
   در پاسخ به امید

   🙂
   جدید ترین قهرمانه DC

  • Mohammad
   در پاسخ به Mohammad

   اولا بگم سوپروومن رو با supergirl اشتباه نگیرید چیزى که مهمه از لحاظ کلى اولین سوپروومن لوئیز لینه اما بازم هست ولى یک سوپروومن دیگر هم داریم که نقطه مقابل ww در earth-3 هست کسانى که انیمیشن JL crisis on two earthes رو دیدن مى فهمن چى مى گم مثل جانى کوئیک که نقطه ى مقابل فلشه یا بقیه ولى کامل اگه مى خواید بدونید به en.wikipedia.org/wiki/Superwoman برید بعد نمکدون سوپروومن در ۱۹۴۷ اولین حضورش بوده

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   گرین لنترن همه رو حریفه.وقتی می تونه پرواز کنه یا مشتی ۱۰۰برابر قوی تر از مشت هالک درست کنه یا می تونه وقتی کاپیتان حرکت می کنه با انگشترش اون رو تو زندان خود ساخته بندازه.گرین لنترن از هرکسی که بگین قوی تره. شما هالک و گرین لنترن رو باید با هم قرار بدین.بعدشم شما قدرت انالیز بتمن رو با مرد اهنی مقایسه می کنید!!!درسته که اونجرز یه لشکره اما تو مبارزه باید به تعداد لیگ نفر بیارن.{خیلی هیجانی شدم}.شما اگه JLA unlimitedرو دیده باشین لیگ عدالت هم یه لشکره.

  • امید
   در پاسخ به امید

   بابا تو رو خدا بخیال شید.
   لیگ عدالت یه لشکره هههههههههههههههه
   یه لشکر ۱۰۰ نفره ولی مارول فقط اونجرز ها ۶۰۰ بیشتر هستن
   اقا هالک گرین لنترن رو بگیر ۵ مشت بخوره دل رودش در میاد.
   تانوس رو هیچ کدوم از اعضا فانوس سبز نمیتونن خراش بندازن

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   عزیزا من الان بحث بر سر فیلم فعلا که معلومه فیلم جاستیس لیگ را نساختن ولی اونجرز را چرا حالا بریم تو کمیک یه سوال الان نقاط ظعف و قوت جاستیس لیگ به چه کار بتمن میاد حالا بتمن اصلا تانوس را میشناسه که بخواد انالیزش کنه تا بکنتش هم هم مرده شما اسکارلت ویچ را چی میگید یه سوال داشتم خب ایراد نداره که تانوس اینا جز اونجرزها نیستن ولی اودین لوکی امورا و تمام این ها از نزدیکین تور هستند تازه میتونیم به کوتوله ها بگیم صد تا پتک درست کنندحالا چی تازه در قسمت اخر فصل یک کارتون اونجرز ایرومن از سنگ ستارهی دنباله دار (که پتک تور هم از همون درست شده)یک زرهی میسازه که بیا و ببین هیچ کی نمیتونه بهش دست بزنه اقا اصلا یه فکری اونایی که طرفدار دی سی هستند ۱۰ تا قهرمان انتخاب کنند و اونایی که مارول هستند هم ۱۰ تا اون وقت مقایسه میکنیم

  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   بسه دیگه هر چی تذکر دادم دیگه کامنتای بی ربط تأیید نمیشه تو این سایت بحثای فنی انجام میشه اینجا مرجع تخصصی کمیک هست نه کودکستان!

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   باشه من دیگه تو این بخش نمیام

  • فرزان
   در پاسخ به فرزان

   با تشکر از مداخله ی شما.
   این بحث باید بالاخره یه جوری تموم میشد.

  • امید
   در پاسخ به امید

   راس میگه
   ولی در کل لیگ عدالت وضعیتش نگران ننده است،چون زمان کمی براش گذاشتن
   بچه ها تا ۳ یا ۴ روز دیگه بازیه marvel heros متاستفانه فقط برای pc میاد.کسایی که دوس دارنش بخرنش همه قهرمان ها هم داره
   داشتم میگفتم:مثلا اونجرز رو زمانه زیادی براش گذاشتن،و اخر داستان هر کدوم از اونا به اونجرز می رسید………

  • شوالیه سیاه
   در پاسخ به شوالیه سیاه

   امیدوارم مثل بازگشت سوپرمن افتضاح نباشه