ریبوت کمیک «ارتش تاریکی»

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 26th, 2013

مدتی هست که شرکت دینامیت هم به فکر از نو منتشر کردن کمیک‌های خود افتاده است به تازگی خبر رسیده است که Ash and the Deadites، یکی از کمیک های معروف شرکت دینامیت، قرار است توسط استیو نایلز و دنیس کالرو ریبوت شود.
نایلز در یک مصاحبه رسمی گفت:

کاری که قراره در «اش و ارتش تاریکی» انجام بشه یک ریبوت کامل است. ما از اول فیلم شروع میکنیم و تا آخرین سکانس و بعد از آن را ادامه میدهیم. تمام نکاتی که باعث میشه فیلم جذاب باشه رو ذکر میکنیم. ریسک بزرگیه و فکر میکنم که طرفداران فیلم بسیار خوشحال بشن چون من قراره خیلی از المان‌های موفق فیلم رو به کار بگیرم. ستینگ این کار در سال ۱۳۰۰ خواهد بود و این یکی از تفاوت‌های اصلی اش و ارتش تاریکی است که امیدوارم خوانندگان نیز آن را قبول کنند.

کار با شرکت دینامیت بسیار هیجان انگیز و کار بر روی «اش و ارتش تاریکی» بسیار ترسناک است. فیلم این کمیک یکی از فیلم های مورد علاقه من است و به نظر من یک ادامه خیلی خوب برای این داستان خواهد بود. دینامت هم تیمش را گسترش داده و بهترین کمیک سازان را در اختیار دارد.

نیکی باروچی، مدیر بخش انتشارات دینامیت گفت:

خیلی خوشحالیم که استیو وارد تیم ما شده. در سال‌های اخیر اسم استیو بیشتر از بقیه نویسنده ها پشت کمیک های ترسناک پر فروش چاپ شده و معلوم است که در این نوع نوشته ها توانایی خاصی دارد. ارتش تاریکی طرفداران بسیار زیادی دارد و ما نمیخواهیم طرفداران ناراضی باشند.

تاریخ رسمی ای از زمان انتشار این کمیک ذکر نشده ولی به احتمال زیاد این کمیک در پاییز امسال منتشر میشود. تصاویری از این کمیک را در پایین می‌توانید مشاهده کنید.