رونمایی از کاراکترهای جدید انیمیشن سریالی Young Justice

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 22nd, 2017

پس از چهار سال غیبت، سریال انیمیشنی محبوب دی‌سی، «عدالت جوان» با فصل سوم به نام  (young justice: outsiders) در سال ٢٠١٨ بازگشت باشکوهی خواهد داشت.

بازیگران و دست اندرکاران فصل جدید، برای مرور دو فصل گذشته و نیم نگاهی به فصل جدید در کمیک کان سن دیگو به روی صحنه آمدند.

«گرگ ویزمن»، تهیه کننده‌ی این فیلم؛ خاطر نشان کرد که طرفداران نقش مهمی را در بازگرداندن این سریال ایفا کردند. وی همچنین از طرفداران به دلیل حمایت و تقاضای بازگشت آن در فضاهای مجازی، تشکر کرد.

«ویزمن» تایید کرد که فیلمنامه‌ی ١٢ قسمت نوشته شده‌است و سپس ادامه داد :” ما برای فصل سوم، ٢۶ قسمت در نظر گرفتیم، اما فیلمنامه‌ی قسمت‌های آخر هنوز نوشته نشده‌اند.”

عدالت جوان فصل دو (1

در ادامه‌ی پنل، برخی از طراحی‌های ابتدایی از ساخت این سریال به نمایش گذاشته ‌شد که اولین آن‌ها ، لوگویی درخشان برای فصل سوم بود. سپس کارگردان این سریال گفت :« واضح است که این کار اصلی نیست و لوگوی نهایی جالب‌تر خواهد بود.» تصویر بعدی شامل رد تورنادو و بتمن بود که در حال نظارت بر تمرین دینا و کانر می‌باشند. این تصویر کانر را نشان می‌داد که در حالی که به زمین پرتاب شده‌، رابین و میس مارشن در حال تماشا و خندیدن هستند. «این تصویر حال و هوای سریال رو به خوبی نشون میده.»

اسلاید بعدی شامل چند پوستر تبلیغاتی از کاراکترهای اصلی فصل‌های قبل بود. سوپر بوی در حال پرواز  با عنوان «ترک خانه»، آرتیمس در حال شلیک تیر با عنوان «منع محدودیت تردد» و رابین با عنوان «گواهینامه‌ی رانندگی».

سپس، راجع به کاراکترهای داستان صحبت شد، نواجوانانی با مشکلات معمولی سن خودشان که چگونه  نقش خود را به عنوان یک قهرمان ایفا می‌کنند و در عین حال با مشکلات معمولی زندگی خود نیز دست و پنجه نرم می‌کنند.

اسلاید بعدی شامل مدل‌های اولیه‌ی کاراکترها بود کارگردان طراحی این پروژه «فیل بوراسا» راجع به اهمیت جلوه‌های بصری این سریال صحبت کرد. وی چنین گفت : «پروژه‌ی جاستیس لیگ من با «تیم بروس» به تازگی تمام شده بود و من از اینکه  فرصتی دوباره برای نقاشی قهرمانان نوجوان در اختیار داشتم بسیار خوشحال بودم.»

اسلاید بعدی یک سورپرایز بود!  طراحی (young justice outsiders) که رابین، آرسنال، بلوبیتل، ایمپالس، استاتیک، واندرگرل و بیست‌بوی را در حالی به تصویر کشیده بود که لباس‌های جدید خود را به تن داشتند.

اسلاید بعدی شامل کاراکتر «اروت»، کاراکتری با نام جدید سیزده (thirteen) و «اسپویلر» در لباس های جدیدشان بود.«سیزده» کاراکتری تازه و مختص فصل سوم می‌باشد. او با شلوار سبز، بلوز مشکیو زرهی در بالای تنش، پوششی مشابه به سربازان ارتش داشت.

کاراکترهای جدید عدالت جوان

ویزمن می‌گوید فاصله‌ی میان نسل‌ها، یکی از تم‌های اصلی این برنامه به شمار می‌رود و به عنوان مثال از اروت و اسپویلر نام برد. و اضافه کرد که «یک چیز که به خوبی از عهده‌اش براومدیم، به نمایش کشیدن گذر زمان است. بعضی کاراکترها بزرگ شدند، بعضی‌ها به تیم اضافه شدند، بعضی‌ها از تیم رفتند، بعضی‌ها به جاستیس لیگ پیوستند و…ما این رو در ساختار سریال جا دادیم. ما در زمان حرکت می‌کنیم.»

وتی ادامه داد :” ما این داستان‌ها رو در دنیای دی سی روایت می‌کنیم، به این معنا نیست که کاراکترهای فصل‌های گذشته رو دوباره نخواهیم دید اما مهم این هست که داستان رو در یک دنیای در حال رشد تعریف می‌کنیم.”

سپس، فرصت طرح پرسش برای طرفداران البته با یک محدودیت به وجود آمد : هیچ سوالی درباره‌ی فصل سوم پاسخ داده نخواهد شد و طراحی‌ها تنها “اسپویلر” امروز برای این فصل بوده‌اند.

اولین سوال را کازپلی نایتوینگ پرسید :«هیچ برنامه‌ای دارید که سرنوشت این کاراکتر‌های محبوب چه خواهد شد؟”

وتی به شوخی گفت که او در اخر همه‎ی کاراکترها را خواهد کشت و سپس ویزمن ادامه داد که فعلا مرگ کاراکترها را برنامه‌ریزی نکرده‌اند. “ما یه ایده‌ی کلی از سرنوشت کاراکترها داریم اما بیشتر شاهد رشد آن‌ها خواهیم بود. دوباره همون بحث گذر زمان.”

وتی ادامه داد :” بعضی اوقات کاراکترها بر فضای داستان غالب هستند و خودشون داستان رو می‌نویسن.”

سپس یکی از طرفداران اشاره کرد که آیا سریال کارتونی (!Teen Titans GO) نقشی در توقف ساخت سریال (Young Justice) داشته‌است اما ویزمن بلافاصله این شایعه را رد کرد.


عدالت جوان فصل دو (2)

سوال بعدی را کازپلی «والی وست» راجع به اینکه چرا والی و نه بری، برای ورود به اسپید فورس انتخاب شد بود پرسید.

ویزمن چنین پاسخ داد «ما درباره‌ی بری فکر کردیم. این بحث پیش اومد! اما بعد به این نتیجه رسیدیم که اون به اندازه‌ی لازم موثر واقع نمی‌شد.»

وتی در این میان به شوخی گفت: «طرفداران زیادی رو به گریه نمی‌انداخت!»

سپس ویزمن ادامه داد :« ما به این فکر افتادیم که وقت بیشتری رو به بری روی صحنه بدیم اما […] به طرز دردناکی این کار (انتخاب والی) درست به نظر میومد.»

وتی با جدیت تمام ادامه داد :«ضبط اون صحنه همه‌ی ما رو به گریه انداخت.» و سپس درباره‌ی گوینده‌ی والی وست صحبت کرد که از دست اندر کاران برای به وجود آوردن یک فرصت جهت ایفای نقش دراماتیک خود به نحو احسن، تشکر کرده‌ بود.

سوال طرفدار بعدی راجع به گزینش ویلن‌های نه چندان معروف همانند اسپورتس مستر بود.

ویزمن در پاسخ گفت :«من همیشه کارم رو با تهیه‌ی یک لیست شروع میکنم. پس لیستی از ویلن‌های که به نظر قدرتمند میومدن تهیه کردم.»

وتی اضافه کرد که :«ویلن هایی که سوابق زیادی داشتن.»همانند کویین‌بی و اوشن‌مستر، حق تقدم داشتند. ویزمن ادامه داد:«اسپورتس‌مستر مثل دث استروک آبی پوش میمونه. اون کسیه که کار رو تموم میکنه. وقتی ما تونستیم اسپورتس مستر رو خفن جلوه بدیم، پس می‌تونیم درباره‌ی افراد دیگه هم این کار رو انجام بدیم.»

بالاخره، یکی از طرفداران بحث روابط عاشقانه‌ی سریال را با پرسش«برای روابط عاشقانه‌ی سریال چی در نظر گرفته بودید؟» به میان کشید. ویزمن در پاسخ راجع به رابطه‌ی والی و آرتیمس و تجربیات سخت روحی مشابهشان و اینکه چگونه احساسات خود را پشت رفتاری خشونت امیز پنهان می‌کنند، صحبت کرد. «رابطه‌ی میس مارشن و سوپربوی خیلی اساسی و طبیعی بود. گمونم…پاک بود؟»

«زاتانا و دک هم یه مدتی رابطه داشتند، اما در نهایت بهم زدن و دوست باقی موندن. همیشه قرار نیست با عشق دوران دبیرستانمون بمونیم.»

ویزمن در پاسخ به طرفداری که راجع به گزینش کاراکتر ها در کمیک و کارتون سوال کرده‌بود، چنین گفت :«این هم با یک لیست شروع شد! دی سی ۴ نوجوان تیرانداز دختر و بلوند داره. گزینه‌های زیادی برای انتخاب داشتیم.» جز واندرگرل محدودیت دیگری برای گزینش افراد گروه نبود، اما بالاخره آن محدودیت برداشته شد و جا برای گنجاندن «کسی» باز شد. ویزمن اعتراف کرد که «ما هر دو واندرگرل را می‌خواستیم اما زمان کافی نداشتیم.»

وتی ادامه داد :«دروغ و راز یکی از تم های مهم داستان بود و ما به سوابق کاراکتر ها توجه ویژه‌ای کردیم.»

سوال آخر درباره‌ی کاراکتر دث‌استروک بود و اعضای پنل نمی‌توانستند راجع به اینکه وی در فصل بعدی حضور خواهد داشت یا نه پاسخی بدهند. وتی اینگونه پاسخ داد:«منظورم اینه که، دث استروک فقط یه اسپورتس مستر گردن کلفته دیگه، مگه نه؟»

سرانجام پنل با نمایش طراحی‌های بیشتری از فصل جدید که شامل آرتمیس، آکوالد، نایتوینگ و سوپربوی که در پوشش های ویژه‌ی اختفای خود قرار داشتند، به پایان رسید.عدالت جوان در لباس اختفا

فصل سوم این سریال در سال ٢٠١٨ پخش خواهد شد.