رابین و نایت وینگ به بتمن: شوالیه آرکام باز می‎گردند

توسط : در تاریخ : شنبه, آوریل 25th, 2015

برخی چهره های آشنا به جهان آرکام باز می‌گردند.

.

.

قبل از اینکه آخرین تریلر «بتمن: شوالیه آرکام Batman: Arkham Knights» در روز دوشنبه منتشر شود، فاش شده است که «نایت وینگ Nightwing»، «رابین Robin»، «کت ومن Catwoman» ، و «عزارئیل Azrael» همه به عنوان کارکتر های نهایی بتمن: شوالیه آرکام باز خواهند گشت. به عنوان بخشی از بازاریابی بازی، شرکت راکستادی کد هر یک از شخصیت ها را در تریلر مخفی کرده است، زمانی که وارد سایت رسمی شوالیه آرکام می‌شوید، با وارد کردن این کد زندگی نامه هر شخصیت به نمایش درخواهد آمد.

این کدها در پایین آمده است:

 

وقتی شما کد flying graysons را وارد می‎کنید، اولین تصویر GIF از کارکتر نایت وینگ را خواهید دید.

.


.

وقتی کد bostaff را وارد می‎کنید، اولین تصویر GIF را از کارکتر رابین خواهید دید.

.

.

وقتی کد parkrow را وارد می‎کنید، اولین تصویر GIF از کارکتر کت ومن را می‎بینید.

.
.

وقتی کد suit of sorrows را وارد می‎کنید، اولین تصویر GIF را از کارکتر عزرائیل خواهید دید.

به نظر شما چه شخصیت های دیگری قرار است به آرکام بازگرددند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

داستان بازی بتمن: شوالیه آرکام ۱۲ ماه پس از وقایع «شهر آرکام» روایت می‌شود. حال جوکر مرده است و تمامی جنایتکاران حرفه ای شهر به رهبری مترسک دور هم جمع شده‌اند تا گاتام را غرق در آشوب و هرج و مرج سازند. مترسک بعنوان کسی که جرقه های اصلی داستان بدست او زده می‌شود تعدادی بمب در لابه لای شهر تعبیه کرده است و با پخش کردن گاز سمی که باعث ترس انسان می‌شود کاری کرده که همه مردم از شهر خارج شوند و تنها نیروی پلیس در شهر باقی بمانند. بتمن نیز بعنوان شوالیه این شهر وظیفه پاک سازی شهر از آشوب‌های بوجود آمده را دارد. اما دشمنی جدید انتظار او را می‌کشد…

همچنین اعلام شده است تاریخ انتشار این بازی از ۲ ژوئن به ۲۳ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۴) موکول شده‌ است و قرار است بر روی سه کنسول ایکس باکس-وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر منتشر شود.

منبع : Comicbook


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.