دی‌سی تایید کرد دنباله های «Arkham Asylum» و «Wonder Woman: Earth One» در راه هستند

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 21st, 2017

دی‌سی اعلام کرد که گرنت موریسون برای دو رمان گرافیکی مشهور خود دنباله خواهد نوشت. دن دیدیو و جیم لی در گردهمایی ناشران پنل دی‌سی کامیک-کان سن دیگو اعلام کردند دنباله هایی برای دو رمان گرافیکی «Arkham Asylum» و «Wonder Woman: Earth One» نوشته خواهد شد.

کریس بورنهام همراه همیشگی موریسون تصویرسازی های «Arkham Asylum 2» را انجام میدهد و موریسون را به آینده تاریک گاتهام که در بتمن #۶۶۶ معرفی شده بود باز میگرداند. در این رمان ۱۲۰ صفحه‌ای دیمین وین به عنوان بتمن حضور خواهد داشت.

اولین مجموعه از «Arkham Asylum» در سال ۱۹۸۹ منتشر شد و توسط بسیاری از منتقدین به عنوان یکی از بهترین داستان های بتمن در دوران مدرن در نظر گرفته شده است. «Arkham Asylum» همچنین الهام بخش بازی محبوب و تحسین شده «Arkham Asylum» نیز بوده است. بسیاری از تاریخچه هایی که در بازی به آن اشاره شده است از رمان گرافیکی اصلی موریسون گرفته شده است.

موریسون همچنین با یانیک پکت برای دنباله «Wonder Woman: Earth One» که سال گذشته منتشر شده بود، همکاری خواهد کرد. رمان «Wonder Woman: Earth One» اوریجین واندرمن را روایت میکند، همچنین جزییاتی شادابتر از واندرومن در عصر طلایی کمیک را در خود دارد.

موریسون توضیح میدهد که در رویای این است تا «Wonder Woman: Earth One» را با رمان جدید گرافیکی که به نام «Empire Strikes Back» خواهد بود به یک سه گانه تبدیل کند. در این این دنباله یک ارتش نازی به رهبری شرور عصر طلایی کمیک «Paula von Gunther» به جزیره بهشت حمله​​ میکند. صفحات پیشنمایش این رمان گرافیکی جدید نیز به Donna Troy در داستان اشاره میکند.

واندرومن زمین یکواندرومنواندرومن واندرومن جنگواندرومن ۱

هیچ تاریخی برای انتشار رمان ها اعلام نشده.