دیوید هاربر از آشنایی خود با نقش Hellboy می‎‌گوید

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 24th, 2017

پس از انتشار خبر ساخت ریبوت از سری «Hellboy»، حال «دیوید هاربر» در مصاحبه ای از جذابیت های این نقش صحبت می‌کند.

ستاره سریال موفق «Stranger Things»، «هلبوی» را یک انتی‌هیرو و کاراکتری ایده‌ال برای برای عصر حاضر توصیف کرد. او در مصاحبه خود گفت:

به نظرم اون سری کمیک های «Hellboy» که «مایک میگنولا» نوشته بود واقعا فوق‌العاده هستن و اون حقیقتا یه قهرمان هستش برای امریکایی که الان داریم توش زندگی می‌کنیم.مطمئنا فکر میکنم که Hellboy یه انتی‌هیرو هستش.یه جورایی اینطوری به دنیا اومده.زندگیش مثل بتمن نبود که به خواست خودش بخواد بره با جرم و جنایت بجنگه.به جاش اون به عنوان یه موجود عجیب نیمه شیطانی به دنیا اومده که نازی های درستش کردن و یه گروه دیگه هم اومدن نجاتش دادن و سعی کردن درست بزرگش کنن.

برای اون مثل یه ماجراجویی میمونه.سرنوشت واقعیش به عنوان یه قهرمان اینه که جهان رو نابود کنه.اون یه هیولا از اخرالزمانه.پس یه جورایی کش مکشش برای قهرمان بودن اینه که کارایی که سرنوشتش بوده که انجام بده رو انجام نده.

«مایک مینگولا»، خالق این سری نیز در مصاحبه ای اعلام کرده بود این فیلم  در ابتدا قرار بود ادامه ای بر سری ساخته «گیلرمو دل تورو» باشد، اما با کنار کشیدن او و «ران پرلمن»، بازیگر این نقش، «نیل مارشال» به عنوان کارگردان و «دیوید هاربر» به عنوان بازیگر نقش اصلی به این مجموعه اضافه شدند.مینگولا در این رابطه در مصاحبه ای گفته بود:

دیوید واقعا برای ایفای این نقش هیجان زدس و میخواد مطمئن بشه که این نقش رو به خوبی ایفا میکنه.مدام سوالاتی رو راجب تاریخچه داستانای Hellboy و واکنشش در مورد اتفاقات مختلف میپرسه.خیلی هیجان انگیزه که برای این کار برگشتم و شاهد ساخت دوباره این سری هستم.

hellboy1این فیلم به کارگردانی «ران پرلمن» و قلم «مایک مینگولا»و «اندرو کاسبی» و با عنوان «Hellboy: Rise of the Blood Queen» و با بازی «دیوید هاربر» مراحل اولیه ساخت خود را طی می‌کند