دیوید لیچ کارگردان «ددپول ۲» شد

توسط : در تاریخ : شنبه, نوامبر 19th, 2016

براساس گزارشات از منابع مختلف از جمله سایت «Deadline»، دیوید لیچ کارگردان فیلم موفق «جان ویک» رسما به عنوان کارگردان دنباله ی فیلم «ددپویل» معرفی شد.لیچ پس از گناره گیری تیم میلر از این سمت پیشتاز گزینه های جایگزین بود.
از تجربیات دیوید لیچ در مقام کارگردان تنها می توان به فیلم «جان ویک» اشاره کرد.هر چند وی در طی سال ها حضورش در هالیوود به عنوان بدلکار کهنه کار و کارگردان واحد دوم فعالیت داشته است.پیش از این لیچ به عنوان کارگردان واحد دوم فیلم های کیمک بوکی بسیاری بوده است که می توان به «ولورین» و «لاک پشت های نینجا» و «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» اشاره کرد.

 

دیوید لیچ کارگردان فیلم «ددپول 2»

دیوید لیچ کارگردان فیلم «ددپول ۲»


دومین تجربه لیچ به عنوان کارگردان فیلمی به نام «سردترین شهر» بر گرفته از رمان گرافیکی به همین نام به قلم آنتونی جانستون و سم هارت می باشد که قرار است در تاریخ ۲۸ جولای ۲۰۱۷ اکران شود.
هالیوود ریپوتر اعلام کرده است که اگر چه لیچ رسماً به عنوان کارگردان «ددپول ۲» برگزیده شده اما فاکس از حالا برای جلوگیری از تکرار اتفاقات اخیر در پروسه ساخت «ددپول ۳» به دنبال کارگردانی جدید می گردد.
هواداران ماه پیش پس از خبر کناره گیری میلر از پروژه به دلیل اختلافات با رینولدز، حسابی شوکه شدند.میلر مدت زیادی را صرف فراهم کردن شرایط ساخت فیلم کرده بود که در نهایت با ۵۸ میلیون دلار بودجه توانست موفقیتی بزرگ در باکس آفیس رقم بزند و فروشی برابر ۷۸۶٫۲ میلیون دلاری را داشته باشد.
گفتنی است دیوید لیچ پیش از این با رایان رینولدز در فیلم «افراد ایکس: ریشه ها» همکاری داشته است.رینولدز در آن عنوان ضعیف نیز نقش ددپول در ظاهری متفاوت را ایفا کرده بود.