دیوید آیر به شایعه “جوکر، جیسون تاد است” پاسخ میدهد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, جولای 26th, 2016

دیوید آیر، کارگردان فیلم جوخه انتحار به این شایعه پاسخ میدهد.

suicide-squad-jared-leto-joker-jason-todd-rumor-192362

فیلم “جوخه انتحار” در حال حاضر نقش بسیار مهمی در یونیورس سینمایی دی سی (DCEU) دارد بطوریکه بعد از شکست فیلم “بتمن و سوپرمن : طلوع عدالت” چشم ها به موفقیت این فیلم دوخته شده است. علاوه بر بازیگران توانمند، این فیلم شاهد حضور چند تن از نمادین ترین کارکتر های کمیک های دی سی است ، از جوکر و هارلی کویین تا آماندا والر و بتمن.

به همین دلیل، طرفداران شروع کردند به تجزیه و تحلیل و شایعه پراکنی درباره داستان این فیلم و مهمترین این شایعات، شایعه “جوکر،جیسون تاد است” می باشد.

116

آیر میگوید : “جوکر جرد لتو، جیسون تاد نیست.”

جیسون تاد دومین رابین بود. او در کمیک معروف «مرگ در خاندان Death in the Family» به دست جوکر کشته میشود.(البته بعد از اینکه در نظرسنجی بین طرفدار ها ، رای به مرگ او داده شد. جیسون تاد شخصیت محبوبی نبود.) با اینحال او در سال ۲۰۰۵-۲۰۰۶ در استوری لاین معروف «زیر نقاب سرخ Under The Red Hood» از مرگ برمیگردد. در سری «تولد دوباره Rebirth» او رهبر گروهی است که «آرتمیس Artemis» از آمازون و «بیزارو Bizarro» کلون سوپرمن نیز عضو آن هستند.

علاوه بر این شایعه، بعد از موفقیت های انیمیشن «زیر نقاب سرخ Under The Red Hood»، شایعاتی به گوش میرسید مبنی بر اینکه داستان یکی از فیلم های اختصاصی بتمن به کارگردانی بن افلک، ممکن است اقتباسی از همین انیمیشن و کمیک باشد. اما از طرفی این شایعه، شایعه جیسون تاد بودن جوکر را نقض میکند.

فیلم جوخه انتحار در تاریخ جمعه ۱۵ مرداد ماه امسال اکران میشود.

برای آشنایی با دیگر رابین ها، به اینجا مراجعه کنید.

منبع : Comicbook.com