«دکتر اختاپوس» علیه «مرد عنکبوتی برتر»؟

توسط : در تاریخ : سه شنبه, سپتامبر 24th, 2013

اخباری منتشر شده است مبنی بر این که «دکتر اختاپوس» و «ابومینیشن» در شماره ی اول کمیک ویژه‌ی «هالک فنا ناپذیر» ماه بعد با هم متحد می‌شوند تا دشمن اول خود یعنی «مرد عنکبوتی» و «هالک» را شکست دهند که به نوعی اولین حضور «دکتر اختاپوس» را بعد از شماره ی ۷۰۰ کمیک «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» به همراه دارد.
شماره مخصوص هالک  فناناپذیرذهن «دکتر اختاپوس» جسم در حال مرگش را ترک کرد و بدن «مرد عنکبوتی» را تسخیر کرد که به این معناست که هم ذهن و هم جسم «دکتر اختاپوس» از بین رفته است و این مشکلی است که «مایک کاستا»ی نویسنده و «جیک وایت» طراح باید حل کنند.
پیش نمایش این کمیک و نوشته ی تبلیغاتی مارول در پایین قابل مشاهده هستند. به نظر می‌رسد که پای این قضیه به شماره‌ی یک کمیک ویژه‌ی «افراد اکس تمام جدید» نیز خواهد رسید.

در این قسمت دکتر در نقش «دکتر اختاپوس» ظاهر میشود و کراس اور در شماره ی اول کمیک ویژه ی «هالک شکست ناپذیر» ادامه پیدا میکند و «هالک» هم در این میان نقش دارد! تیم فعال و خلاق «مایک کاستا» و «جیک وایت» بازگشت یکی از شیطانی ترین ابرشرور های مارول را رقم میزنند. اما «دکتر اختاپوس» چطور زنده است؟ «مرد عنکبوتی برتر» نمی تواند در این مورد خوشحال باشد و اصلاً «دکتر اختاپوس» از «افراد اکس تمام جدید» چه میخواهد؟ «بروس بنر» قرار است به آن ها کمک کند تا حقیقت کشف شود! اما قبل از آن باید با بازگشت شوکه کننده ی یکی دیگر از شرور های به ظاهر مرده یعنی «ابومینیشن» دست و پنجه نرم کند! آیا هوش «بنر» و قدرت «هالک» برای مقابله با اتحاد «ابومینیشن» و «دکتر اختاپوس» کافی است؟ شماره ی اول کمیک ویژه ی « هالک شکست ناپذیر» را برای پاسخ سوالات بخوانید.