دو خبر درباره‌ی فیلم های «مردان اکس»

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژانویه 8th, 2014

اولین و آخرین باری که شخصیت «وزغ» (Toad) روی پرده ی سینما ظاهر شد مربوط به فیلم «مردان اکس» محصول سال ۲۰۰۰ می‌شد. حالا به نظر می‌رسد که بار دیگر این شخصیت را این بار در فیلم«مردان اکس: روزهای آینده ی گذشته» می‌بینیم. اوان جانیگکیت (Evan Jonigkeit) فاش کرد که نقش «وزغ» جوان را بازی خواهد کرد که توسط «مگنیتو»ی جوان برای انجمن برادری جهش یافتگان شیطانی به خدمت گرفته شده است.
کاراکتر وزغدر فیلم اصلی ری پارک (Ray Park) نقش «وزغ» را بازی کرد. جانیگکیت اشاره کرد که این شخصیت در فیلم «مردان اکس: روزهای آینده‌ی گذشته» از نظر ظاهری خیلی متفاوت با فیلم اصلی خواهد بود.
خبر بعدی مربوط به فیلم «مردان اکس: اپوکالیپس» است. برایان سینگر کارگردان فیلم «مردان اکس: روزهای آینده ی‌گذشته» در مصاحبه ای با Entertainment Weekly در مورد فیلم «مردان اکس: اپوکالیپس» صحبت هایی کرد.

با وجود اینکه برایان سینگر نکات داستانی مهمی فاش نکرد ولی چند جوهره‌ی موجود در فیلم را بیان کرد. «فیلم همچنین به جهش یافتگی تاریخ، یعنی گذشته های دور، ریشه‌ جهش یافته ها و چیزایی مثل اون می‌پردازه. این چیزیه که همیشه توجه منو به خودش جلب می‌کرد وقتی به خدایانمون و تاریخمون و معجزه و قدرت‌ها فکر می‌کنیم.»

این جوهره‌ها قطعاً مناسب هرفیلمی با موضوع اپوکالیپس هست، زیرا از نظرتاریخی این جهش یافته به عنوان اولین جهش یافته در دنیای مارول محسوب می‌شود.
در حالی که اغلب مردم فکر می‌کردند که برایان سینگر کارگردانی «مردان اکس: اپوکالیپس» را برعهده می‌گیرد، این امر هنوز قطعی نشده است. سینگر گفت:

من در نوشتن داستان همکاری می‌کنم و تهیه کنندگی فیلمو هم به عهده دارم. در حال مذاکره برای کارگردانی هستم. ما درگیر فرایند هستیم. سعی داریم تا زمان بندی و برنامه رو پیدا کنیم. میل من کارگردانی فیلمه.

و حتی با وجود اینکه شایعاتی در مورد صحنه‌ی بعد از تیتراژ «مردان اکس: روزهای آینده‌ی گذشته» به گوش می خورد، سینگر می‌گوید هنوز صحنه ای را انتخاب نکرده است. اگرچه فاش کرد که اتفاقی که در این فیلم می‌افتد موجب اتفاقات مربوط به «مردان اکس: اپوکالیپس» خواهد شد.


  • watcher the universe
   در پاسخ به watcher the universe

   درباره ی مردان اکس : اپوکالیپس خیلی کم اطلاعات داده شده ولی مطمئنا باید با فیلم جدیدی که از مردان اکس قرار است اکران شود ، ارتباط مستقیمی داشته باشد .
   این ادامه دار بودن یا پیوستگی داستانی که در فیلم های کمیکی ، جدیدا رواج پیدا کرده ، گزینه ای جدید برای رقابت کمپانی های سازنده ی آن شده ، مثل امیزینگ اسپایدرمن ۲ یا بتمن علیه سوپرمن و در اینجا هم که فاکس با مردان اکسش و احتمالا فانتاستیک فور در آینده ای نزدیک .
   تمام کمپانی ها سعی میکنند که داستان ها طوری باشند که بیننده ، ناچارا تمامی قسمت های مجموعه را ببیند تا بتواند متوجه سیر داستانی شود و این یعنی سود بیشتر برای سازندگان فیلم .

   • mshirzad76
    در پاسخ به watcher the universe

    اگه داستان ها ادامه دار نباشن که اصن سنگ رو سنگ بند نمیشه .
    یعنی مثلا اگه شما با کمیک آشنایی نداشته باشید و برید سراغ فیلم x-men و از نسخه سوم شروع به دیدن کنید هیچ چیز براتون عجیب نیست . مثلا نمیگید قضیه چیه که این سایکلاپس انقدر داغون شده ؟
    بنظر من خیلی دنباله دار بودن یه فیلم مهمه .

    • watcher the universe
     در پاسخ به mshirzad76

     ببین ، سه گانه ها رو نمیگم ، مشخصا باید به هم مربوط باشند ولی مثلا توی فیلم آیرون من ، نشانه ای از ماجراهای اونجره و توی اونجر ، اشاره ای به فیلمی مثل تور یا کاپیتان آمریکا . منظورم این نوع ارتباطه که دیدن تمام مجموعه ها رو میطلبه .