دو بازیگر دیگر به پایلوت سریال «فلش» اضافه شدند

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژانویه 26th, 2014

در زمان شروع به پخش فصل دوم سریال Arrow شبکه‌ی CW اعلام کرده بود که در این فصل شاهد حضور بری آلن یا همان فلش در سریال هستیم، همان زمان صحبتهایی در مورد ساخت عنوانی مستقل از کاراکتر فلش به گوش می‌رسید که مدتی بعد این خبر به طور رسمی توسط شبکه‌ی CW پخش شد. اولین کاراکتری که بعد از گرنت گاستین در نقش بری آلن برای بازی در این سریال در دوشنبه پیش معرفی شد کارآگاه وست با بازی جسی ال مارتین است، طبق شایعات کارآگاه وست قرار است نقش پدرخوانده‌ی بری  و پدر آیریس وست (عمه والی وست سومین فلش در دنیای کمیک‌ها)  را در این سریال ایفا کند. جسی ال مارتین سابقه‌ی درخشانی در بازیگری دارد و به مدت نه سال در نقش کارآگاه ادوارد گرین در سریال پربیننده‌ی «نظم و قانون» به ایفای نقش پرداخته است.

دنیله پانابیکر (سمت راست) و ریک کاسنت

دنیله پانابیکر (سمت راست) و ریک کاسنت

اما به تازگی دو کاراکتر دیگر به پایلوت این سریال اضافه شده‌اند. بر اساس خبر Deadline ریک کاسنت نقش «ادی ثاون» و دنیله پانابیکر در نقش «کایتلین اسنو» در سریال فلش حضور خواهند داشت. طرفداران کمیک‌های فلش به خوبی با این کاراکترها آشنایی دارند، هر دو از ابرشروران نام آشنای یونیورس دی‌سی هستند که شخصیت ادی ثاون یا همان «پروفسور زوم» در یکی از آرکهای اخیر کمیک فلش نقشی پرنگ داشته و همچنین کایتلین اسنو در شماره‌ی دوم جاستیس لیگ آمریکا در «ماه ابرشرورها» در نقش کیلر فراست ظاهر شده است. خبرگزاری ددلاین این کاراکترها را این‌گونه توصیف کرده است:

“ادی ثاون: کارآگاه تازه منتقل شده به دایره پلیس سنترال سیتی که گذشته‌اش یک معماست و  یک راز تاریک درونش دارد.

کایتلین اسنو: یک بیومهدنس فوق باهوش که نامزدش را حین انفجاری در آزمایشگاه‌های .S.T.A.R از دست داده است.”

نویسنده‌ی پیشین کمیک‌های فلش و مدیر بخش خلاقیت‌های شرکت DC جف جانز در مصاحبه‌ای گفت:

ما کلی اسطوره شناسی بکار بردیم و قراره تو این سریال خیلی از کاراکترهای کمیک‌ها بسط پیدا کنن. نمی‌خوام در حال حاضر به طور مشخص اعلام کنم ولی کاراکترها و المان‌های زیادی رو خواهید دید و این سریال چیزی فراتر از فلشه.

لازم به ذکر است پایلوت این سریال نیز توسط جف جانز و دو تن از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال Arrow نوشته شده است و قرار است توسط دیوید ناتر کارگردانی شود.