دومنیک کوپر در یک قدمی تبدیل شدن به واعظ AMC

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 12th, 2015

آیا AMC و تلویزیون سونی جسی کاستر خود را پیدا کرده اند ؟

به نقل از The Warp دومنیک کوپر، که به تازگی نقش هوارد استارک را در مامور کارتر بازی می‌کرد، در حال نزدیک شدن به معامله برای بازی در نقش اصلی عنوان سریالی واعظ است. عنوان واعظ (Preacher) قرار است توسط دو طراح اصلی خود ست روگن و اوان گلدبرگ تهیه و از سوی شبکه AMC پخش خواهد شود. هر چند این خبر تا کنون تایید نشده است.

واعظ روایت‌گر داستان جسی کاستر کشیش یک شهر کوچک در تگزاس است، کاستر به طور تصادفی با موجودی خارق العاده به نام جنسیس روبه‌رو می‌شود و توسط آن تسخیر می‌شود و بعد از آن تمام پیروان کلسیای خود را می‌کشد. از این رو او تصمیم می‌گیرد برای یافتن سئوالات خود به دنبال خدا بگردد، او در این راه توسط دوست دختر سابقش لاله او هیر و خون آشام صد سال یاغی به نام کسیدی همراهی می‌شود.

در حال حاضر، روت نگا در نقش لاله، جوزف جوزف گیلگن در نقش خون آشام ایرلندی کسیدی، ایان کلتی نقش ارسفکه و لوسی گریفتیس نیز نقش مادر امیلی قرار هست بازی کنند.

این سریال بر اساس کمیک بوکی به همین نام به نوشته  گارث انیس و استیو دیلون قرار است ساخته و منتشر خواهد شد. عنوان واعظ قرار است از سوی شبکه AMC در یک عنوان پایلوت توسط ست روگن، اون گلدبرگ و سم کاتلین به نمایش گذاشته شود. کارگردانی عنوان پایلوت بر عهده گلدبرگ می باشد و داستان آن قرار است توسط کاتلین نوشته شود.

عنوان پایلوت در تابستان ۲۰۱۵ به نمایش در خواهد آمد، و در صورت موفقیت قرار است ادامه مجموعه در سال ۲۰۱۶ تولید و پخش شود.

منبع : ComicVine