«دن اسلات» و «مایک آلرد» روی «موج سوار نقره ای» کار می‌کنند

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, اکتبر 17th, 2013

همانطور که انتظارش می رفت، اعلام شد که «دن اسلات» و «مایک آلرد» نویسنده و طراح «Silver Surferـموج سوار نقره ای» شده اند. این خبر در پنل بخش Inhumanity کامیک کان نیویورک اعلام شد. در ادامه بخشی از نظرات را مشاهده می کنید:

موج سوار نقره ایهیجان انگیزه. اولین کمیکی که من خوندم سه گانه ی «گالاکتوس» بود. این اولین قهرمان کمیکی بود که من دیدم. برای انجام اینکار جون می دادم – دن اسلات.

اسلات درباره ی منتظر ماندن برای فرصت نوشتن یک کمیک «موج سوار نقره ای» می گوید. دن اسلات در این باره می گوید که با وجود کارش بر روی «مرد عنکبوتی»، کشته مرده ی فرصتی برای نوشتن «موج سوار نقره ای» بود!
وقتی «تام بروورت» ادیتور و «دن اسلات» درباره ی «موج سوار نقره ای» صحبت می کردند، می دانستند که برای طراحی این کمیک «مایک آلرد» را می خواهند.

من دیگه «موج سوار نقره ای» رو نمی نوشتم، من داشتم «موج سوار آلرد» رو می نوشتم. «مایک» اونو دید و گفت: «تو اینو برای من نوشتی؟» و من گفتم: «آره!» – دن اسلات.

اسلات خبر از حضور یک کاراکتر جدید و احتمالاً معشوقه ی جدید به کمیک را می دهد.

هر وقت که به «موج سوار نقره ای» نگاه می کنی، یه شخصیت تنها می بینی. حالا اون یه دختر همراهش داره. یه دختر خوب زمینی در ماجراهاش همراهشه. – اسلات.

حقیقت اینه که «موج سوار نقره ای» حالا به عنوان بخشی از یه جهان بزرگتر پدیدار می شه و دیگه دست و پاش بسته نیست. ما «نگهبانان کهکشان» رو داریم، ما «نووا» رو داریم. فکر می کنم حالا وقت مناسبی باشه. ما برای انجام یه کار جدید صبر کردیم ولی الان وقت مناسبیه. – اکسل آلونسو.