دنیای دی‌سی پنج سال به جلو می‌رود

توسط : در تاریخ : جمعه, فوریه 28th, 2014

«دن دیدیو»، یکی از مسئولان دی‌سی، امروز به طور رسمی رخدادی را که انتظار وقوعش در ماه سپتامبر می‌رفت اعلام کرد. برطبق این اعلامیه تمام مجموعه‌های دنباله‌دار دی‌سی در این ماه پیج سال فلش فوروارد می‌خورند تا چیزی را که در آینده ممکن است اتفاق بیفتد را ترسیم کنند.
SupermanFuturesEnd_400x629
این رویداد با کمیک هفتگی «۵۲ جدید: پایان آینده» پیوند می‌خورد و «دیدیو» گفت که در ماه ژوئن یا جولای عناوین جدیدی را چاپ می‌کند که آن‌ها نیز به رویداد سپتامبر مربوط می‌شوند. «دیدیو» تاکید کرد که کسانی که عنوان هفتگی «پایان آینده» را نمی‌خوانند نیز خط داستانی کمیک مورد علاقه‌ی خود را متوجه می‌شوند.

«دیدیو» در این باره گفت:

این رویداد داستان‌های هیجان‌انگیز احتمالی‌ای رو که می‌تونند اتفاق بیفتند اعلام می‌کنه. این مجموعه فقط قرار نیست به مجموعه‌ی هفتگی «پایان آینده» پیوند  بخوره. چیزی که شاهدش خواهید بود کلی نویسنده است که دارن روی مجموعه‌ها کار می‌کنند و ایده‌ها و داستان‌هاشون رو به جایی می‌برند که فکر می‌کنند شخصیت‌های داستانشون در پنج سال آینده خواهند بود.

دی‌سی کامیکس در سپتامبر ۲۰۱۱ کمیک‌های خود را ریبوت کرد و یک سال بعد در ماه سپتامبر با «ماه صفر» و سال بعد نیز با «ماه شرورها» سالگرد این ریبوت را جشن گرفت. امسال نیز دی‌سی با انتشار «پایان آینده» کاری برخلاف «ماه صفر» می‌کند و نگاهی به آینده می‌اندازد.