دنیای «آلتیمت» مارول ادامه خواهد داشت

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژانویه 12th, 2014

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر آرک داستانی «تغییرات ناگهانیـCataclysm» در کمیک‌های دنیای آلتیمت در حال انتشار است. پیش‌تر اعلام کرده بودیم که شایعه و گمانه‌زنی‌هایی در پایان این آرک برای پایان دادن به این دنیای موازی و پیوستن تعدادی از کاراکترها به دنیای اصلی مارول وجود دارد، در حالی که تقریباً اکثر خواننده‌ها از به وقوع پیوستن این شایعه اطمینان حاصل کرده بودند حال مارول اعلام کرده که بعد از اتمام این آرک دنیای آلتیمت ادامه خواهد داشت.

طرح جلد کمیک All New Ultimates طراحی از دیوید مارکز

طرح جلد کمیک All New Ultimates طراحی از دیوید مارکز

اکسل آلونسو سردبیر مارول با اشاره بر این‌که این یک فرصت برای نابودی همه چیز و بازسازی بهتر است گفت:

باز دوباره ما قراره یه چیزی رو نابود کنیم و چیز جدیدی بسازیم، اما پایانی هم در کار خواهد بود. ما مسیری رو ساختیم تا ریسک کنیم، مرگ مرگه. یونیورس آلتیمت قراره از یه ضربه خیلی سنگین و خوب سود ببره.  

برایان مایکل بندیس (Brian Michael Bendis) نیز اشاره کرد که تحول دنیای «آلتیمت» بر ساکنان قهرمان آن اثرات پایداری خواهد داشت. بندیس گفت:

اونا قادرند که دنیا رو نجات بدهند، اما به بهای خیلی سنگین، بهایی اونقدر سنگین که تمام محیط رو عوض می‌کنه.

تا کنون سه عنوان برای !Ultimate Marvel Now اعلام شده است. برایان مایکل بندیس و دیوید مارکز به روایت داستان «مایلز مورالز» در کمیک «مایلز مورالز: مردعنکبوتی نهاییـMiles Morales: Ultimate Spider-Man» ادامه می‌دهند.

نویسنده مایکل فیفه (Michael Fiffe) و طراح آمیلکار پینا (Amilcar Pinna) کمیک All-New Ultimates را منتشر خواهند کرد که در آن قهرمانان جوان دنیای «آلتیمت» مانند «مایلز مورالز» و نسخه ی «آلتیمت» شخصیت هایی چون «کیتی پراید»، «کلوک»، «دگر»، «بامب شل» و «بلک ویدو» حضور خواهند داشت.

«اف اف نهایی» نیز توسط جاشوا هیل فیالکوف (Joshua Hale Fialkov) و طراحی ماریو گوئوارا (Mario Guevara) منتشر خواهد شد که در آن نسخه ی «آلتیمت» بنیان آینده (Future Foundation) را شاهد خواهیم بود، که شامل «سوزان استورم»، «تونی استارک» و حداقل یک شخصیت دیگر که فیالکوف از آن به عنوان «روانی» یاد می‌کند، خواهد بود.

این عناوین با برند Ultimate Marvel Now در ماه آوریل ۲۰۱۴ منتشر خواهند شد هنوز مشخص نیست تا کمیک دیگری در این برند قرار گیرد یا خیر اما طبق معمول باید منتظر بیشتر از سه عنوان در این فاز بود.