در ماه ژوئن منتظر بتمن متفاوتی باشید!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, مارس 12th, 2015

دی‌سی کامیکس اعلام کرده است که در شماره‌ی ۴۱ کمیک «بتمن» تغییرات عمده‌ای در وضع موجود بتمن به وجود خواهد آمد.

وضع جدید منعکس‌کننده‌ی اغتشاش عظیمی خواهد بود که در آرک فعلی اسکات اسنایدر و گرگ کاپولو یعنی «بازی نهایی» وجود دارد. آرکی که در آن جوکر بزرگترین ضربه‌اش را به سلحشور شنل‌پوش خواهد زد. اسنایدر در مصاحبه با Comic Book Resources گفت:

بی‌پرده بگم، این جسورانه‌ترین،عجیب‌ترین و بزرگترین کاریه که تا حالا سعی کردیم تو این عنوان انجام بدیم. مبالغه نمی‌کنم. خودتون می‌بینید و بعد با خودتون می‌گین :«باورم نمی‌شه که دارن این کارو می‌کنن».

کاور شماره‌ی ۴۱ کمیک بتمن

دی‌سی تا به اینجای کار با دقت اطلاعات خاصی در رابطه با چگونگی دنیای پس از «همگرایی» منتشر نکرده ولی قول تغییرات عظیمی را داده است. کاور شماره‌ی ۴۱ بتمن نیز این تغییرات را نشان می‌دهد چرا که بتمن بسیار متفاوتی را شاهد هستیم که سوال‌های بسیاری را برایمان به وجود می‌آورد. برای مثال یکی از سوالات این است که آیا اصلاً «بروس وین» بتمن است یا شخص دیگری را در نقش بتمن خواهیم دید؟

ولی چیزی که در این کمیک تغییر نمی‌کند تیم اسنایدر و کاپولو است. اسنایدر در مصاحبه‌ی اخیرش اعلام کرده که قصد دارد تا شماره‌ی ۵۲ روی عنوان بماند و در صورتی که داستان مناسبی برای روایت داشته باشد نیز به سادگی می‌تواند مدت بیشتری روی عنوان باقی بماند.

شما چه نظری دارید؟ به بتمن جدید خوشبین هستید یا بدبین؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.