در جشنواره‌ی D23 Expo چه گذشت؟

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آگوست 16th, 2015

ساعاتی پیش در جشنواره‌ی D23 Expo مارول اخباری از دو فیلم آینده‌ی خود، «دکتر استرنج» و «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» داد که شرح آن را برایتان آورده‌ایم.

ابتدا «کوین فایگی» بود که به روی صحنه آمد و به طور مختصر سال‌های قبلی حضور مارول در این جشنواره را برای حضار توضیح داد. وی سپس بدون درنگ با فیلم «دکتر استرنج» سروقت فاز سوم فیلم‌های مارول رفت. «دکتر استرنج» با بازی «بندیکت کامبربچ» و «ریچل مک‌آدامز» در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ اکران می‌شود. «کامبربچ» در این مراسم حضور نداشت و درعوض ویدیویی را به این مراسم فرستاد که در آن چنین گفت:

من خیلی خوش‌شانس و هیجان‌زدم که قراره دکتر استرنج رو برای مارول بازی کنم. اون یه شخصیت استثناییه و کلی بعد دیگه به جهان مارول اضافه می‌کنه. این فیلم یه تجربه‌ی بی‌نظیر رو براتون به ارمغان میاره.

«فایگی» سپس ویدئوی دیگری را به نمایش گذاشت که در آن «اسکات دریکسون»، کارگردان فیلم، کمی درمورد فیلم توضیح می‌دهد.

اون بزرگترین جراح اعصاب دنیاست ولی یه تصادف رانندگی براش پیش میاد که دستاشو آش و لاش می‌کنه. اون به دنبال شفا میره، دنبال بهبودی میره و اینشنت وان رو می‌بینه.

سپس لباس «دکتر استرنج» به نمایش درآمد. با اینکه این تصویر هنوز به صورت آنلاین منتشر نشده است ولی گفته می‌شود که لباس درست همانند ظاهر کمیکی اوست و اینکه فیلم به هیچ‌وجه از عناصر جادویی کمیک دوری نخواهد کرد.

پس از این، توجه به فیلم اول فاز سوم مارول یعنی «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» برگشت. «آنتونی ماکای» که در فیلم نقش «سم ویلسون/فالکون» را برعهده دارد به روی صحنه آمد و «کریس ایوانز» بازیگر «کاپیتان آمریکا» را دعوت کرد. «ایوانز» نیز به روی صحنه آمد و تریلر فیلم را پخش کرد. صحنه‌های تریلر به شرح زیر هستند:

حواستون به هدف باشه بروبچ.

«فالکون»، «سرخ‌بال Redwing» را به پرواز در می‌آورد. در کمیک‌ها «سرخ‌بال» پرنده‌ی «فالکون» است ولی در اینجا او یک پهباد روباتیک است. «کاپیتان»، «فالکون» و «بیوه‌ی سیاه» به دنبال یک بمب‌گذار هستند: «کراس‌بونز»! «کاپیتان» و «کراس‌بونز» درگیر می‌شوند درحالی که «فالکون» و «بیوه‌ی سیاه» افراد «کراس‌بونز» را از میان برمی‌دارند. «کراس‌بونز» به «کاپ» می‌گوید:

این به خاطر اینه که یه ساختمونو انداختی روم. یه چیزیو می‌دونی؟ اون تو رو به یاد آورد. دوستت، رفیقت، «باکی»ـت!

دنیا یه بدهی غیرقابل‌پرداخت رو بهت مدیونه. اما با اینکه خیلی‌ها تو رو یه قهرمان می‌بینند کسایی هم هستن که اصطلاح «نگهبان خودگماشته» رو ترجیه می‌دن. مردم ترسیدن.

«کاپ» می‌گوید:

ما تلاشی می‌کنیم جون هرچند نفر که می‌تونیم رو نجات بدیم، ولی بعضی موقع نمی‌شه همه رو نجات داد.

پس از آن صحنه‌ی بین تیتراژ «مرد مورچه‌ای» به نمایش درمی‌آید و «باکی» «استیو» را می‌شناسد.

«کاپ» می‌گوید:

می‌دونم که بی‌نقص نیستیم ولی هنوز هم بهترین ماییم.

«مرد آهنی» می‌گوید:

اگه هیچ محدودیتی نداشته باشیم دیگه هیچ فرقی با آدم بدا نداریم.

 تنها مبارزه‌ی بین «بیوه‌ی سیاه» و «هاک‌ای» نشان داده می‌شود. بقیه به سوی هم می‌تازند!

«بیوه‌ی سیاه»: «هنوز با هم دوستیم؟»

«هاک‌آی»: «بستگی به این داره که منو چقدر محکم بزنی.»

«باکی بارنز» در یک قفس زندانی است.

«پلنگ سیاه» ظاهر می‌شود و چنگال‌هایش را درمی‌آورد.

«مرد مورچه‌ای» پیش «کاپیتان آمریکا» می‌آید:

«کاپیتان آمریکا! افتخار بزرگیه. زیادی دستو نگه داشم. تو واقعاً معرکه‌ای. می‌دونم که تو خیلی از اَبَر…مردمو می‌شناسی، پس می‌خواستم که ازت فکر کنم به خاطر تشکر از من. می‌خوام ازت تشکر کنم به خاطر فکر کردن به من.»

همچنین لوگوی جدید فیلم نیز به نمایش درآمد که در زیر می‌بینید: