دریافت کمیک‌های هفته اول آگوست

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آگوست 7th, 2014

این هفته برای کمیک های عرضه شده هفته پرباری است. قسمت آخر آرک ابتدایی شوالیه ماه، بازگشت دکتر اختاپوس، قسمت آخر آرک جف لمیر در کمیک گرین ارو، قسمت آخر سری کمیک کیک اس و چند عنوان مهم دیگر در این هفته منتشر شدند.

برای دریافت هر کمیک بروی نام آن کلیک کرده بعد از انتقال به سایت ابتدا در پایین صفحه تیک Use our download manager and get recommended downloads را بردارید سپس بروی نام کمیک در کادر سبزرنگ کلیک کنید. در صورت مواجه با پیغام «دوره دانلود شما به پایان رسیده» چندین بار این عمل را تکرار کنید تا لینک مستقیم در اختیارتان قرار گیرد. برای دانلود کمیک ها با نهایت سرعت از این وبسایت نرمافزار مدیریت دانلود IDM پیشنهاد می‌شود.

درخواست‌های لینک دریافتتان را فقط در صورتی که به کمیک‌های پست شده مربوط است یا حداکثر برای ۳ ماه پیش باشند پاسخ خواهیم داد. در ضمن حتماً قبل از درخواست کمیکی نام و شماره قسمت آن را در بالای سایت جستجو کنید و اگر در هفته‌های قبل موجود نبود درخواست خود را قرار دهید.

Marvel


DC


Dark Horse


Dynamite


 

Valiant


Image


IDW


!BOOM


ONI Press


AVATAR


Archie


——————————————————–

برای اطلاع از کمیک‌هایی که در هفته آینده منتشر می‌شوند به این لینک مراجعه کنید: ComicList: New Comic Book Releases List for 08/13/2014-1 Week Out


کپی‌رایت © ۲۰۱۴ فانتزیِ کمیک
هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد.