دریافت کمیک‌های هفته‌ی چهارم سپتامبر

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, سپتامبر 24th, 2014

این هم کمیک‌های هفته‌ی چهارم و پایان آینده‌ی کمیک‌های دی‌سی.

همانطور که می‌بینید تعدادی از کمیک‌ها قابل دریافت نمی‌باشند چرا که هنوز لینک دانلود  آن‌ها در اینترنت قرار نگرفته است ولی به محض قرار گرفتن آن‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهیم پس فراموش نکنید که دوباره به این پست سر بزنید چرا که بی‌شک آپدیت خواهد شد.

برای دریافت هر کمیک بروی نام آن کلیک کرده بعد از انتقال به سایت ابتدا در پایین صفحه تیک Use our download manager and get recommended downloads را بردارید سپس بروی نام کمیک در کادر سبزرنگ کلیک کنید. در صورت مواجه با پیغام «دوره دانلود شما به پایان رسیده» چندین بار این عمل را تکرار کنید تا لینک مستقیم در اختیارتان قرار گیرد. برای دانلود کمیک ها با نهایت سرعت از این وبسایت نرمافزار مدیریت دانلود IDM پیشنهاد می‌شود. برای مشاهده کمیک‌ها در برنامه‌های کمیک‌خوان حتماً پسوند rar را به cbr یا cbz تغییر دهید.

درخواست‌های لینک دریافتتان را فقط در صورتی که به کمیک‌های پست شده مربوط است یا حداکثر برای ۳ ماه پیش باشند پاسخ خواهیم داد. در ضمن حتماً قبل از درخواست کمیکی نام و شماره قسمت آن را در بالای سایت جستجو کنید و اگر در هفته‌های قبل موجود نبود درخواست خود را قرار دهید.

 

DC


Marvel


Image


Dark Horse


Dynamite


Valiant


IDW


!Boom


ONI Pressبرای اطلاع از کمیک‌های هفته‌ی بعد به این لینک مراجعه کنید:

http://www.comiclist.com/index.php/newreleases/next-week

کپی‌رایت © ۲۰۱۴ فانتزیِ کمیک
هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد.