دریافت کمیک‌های هفته‌ی دوم آوریل

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 9th, 2015

آقایان، خانم‌ها. کمربندهای خود را ببندید. «همگرایی» آغاز می‌شود! دیروز هفته‌ی اول «همگرایی» آغاز شد (برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید) و تمامی عناوین دیگر دی‌سی به حالت تعلیق موقتی درآمده‌اند. از سوی دیگر مارول نیز شماره‌ی ۲۵۰ «ددپول» را در این هفته منتشر کرد که طبق گفته‌ها در آن «ددپول» خواهد مرد.

برای دریافت هر کمیک بروی نام آن کلیک کرده بعد از انتقال به سایت ابتدا در پایین صفحه تیک Use our download manager and get recommended downloads را بردارید سپس بروی نام کمیک در کادر سبزرنگ کلیک کنید. در صورت مواجه با پیغام «دوره دانلود شما به پایان رسیده» چندین بار این عمل را تکرار کنید تا لینک مستقیم در اختیارتان قرار گیرد. برای دانلود کمیک ها با نهایت سرعت از این وبسایت نرم‌افزار مدیریت دانلود IDM پیشنهاد می‌شود. برای مشاهده کمیک‌ها در برنامه‌های کمیک‌خوان حتماً پسوند rar را به cbr یا cbz تغییر دهید.

درخواست‌های لینک دریافتتان را فقط در صورتی که به کمیک‌های پست شده مربوط است یا حداکثر برای ۳ ماه پیش باشند پاسخ خواهیم داد. در ضمن حتماً قبل از درخواست کمیکی نام و شماره قسمت آن را در بالای سایت جستجو کنید و اگر در هفته‌های قبل موجود نبود درخواست خود را قرار دهید.

DC

Marvel

Image

Dynamite

IDW

!BOOM

Dark Horse

Valiant

برای اطلاع از کمیک‌هایی که در هفته‌ آینده منتشر می‌شوند به اینجا مراجعه کنید.