دریافت سری کمیک‌های The Sandman

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, دسامبر 3rd, 2014

باز هم سورپرایزی دیگر از اولین و تنها مرجع فارسی کمیک و کمیک استریپ در ایران. این‌بار فانتزی کمیک افتخار دارد یکی از محبوبترین سری کمیک‌ها را بصورت رایگان و با لینک مستقیم به شما عزیزان تقدیم کند، مجموعه سندمن (The Sandman). این کمیک که توسط نیل گیمن در سال ۱۹۸۹ منتشر شد به عنوان برترین کمیک بوک در ژانر دارک فانتزی شناخته می‌شود، و حتی میتوان این کمیک را به عنوان امپراطور این قلمرو از کمیک بوک ها تلقی کرد. این کمیک روایتگر اسارات تا آزادی و مرگ مورفیس (پادشاه رویا) می باشد.
همچنین باید اضافه کنیم مجموعه کمیک هایی که برایتان در این پست قرار میگیرد فقط به مجموعه سندمن خاتمه پیدا نمیکند بلکه تمام مجموعه هایی که بعد و قبل از سندمن در خصوص اعضا و خانواده مورفیس (اندلس ها) و شخص مورفیس (پادشاه رویا) منتشر شده است را برایتان در این پست درج میکنیم.

دانلود کمیک سندمن : این مجموعه بخش اصلی کمیک را در برمیگیرد اتفاقات در این کمیک حول شخصیت اصلی داستان یعنی مورفیس در گردش است، این کمیک شامل ۱۰ ولوم و ۷۵ شماره و یک شماره ویژه می باشد، که میتوانید از لینک های زیر دانلود کنید :

 

مجموعه کمیک بوک‌های خانواده اندلس :

مجموعه کمیک بوک های مستقل مرگ : در این مجموعه کمیک ها شما بیشتر با کاراکتر مرگ که یکی از اعضای خانواده اندلس ها و خواهر بزرگتر مورفیس می‌باشد، آشنا می شوید:

مجموعه کمیک بوک های مستقل سرنوشت : سرنوشت: تاریخچه ای از مرگ و پیشگویی (Destiny: A Chronicle of Deaths Foretold) مجموعه کوتاه سه قسمتی است برای بزرگترین شخصیت اندلس سرنوشت و برادر بزرگتر مورفیس، که توسط آلیسا کیتنی نوشته شده است و توسط کنت ویلیامز، مایکل زولی، اسکات همپتون و ربکا گای طراحی شده است. در این داستان سرنوشت مراحل تبدیل شدن پسر ملکه تئودورا از بیزانس به اسب سیاه آخر زمان را نمایش میدهد، که چطور او برای یافتن یک زن تمام دنیا را زیر رو میکند و باعث بروز نابودی و قحطی در همه جا می شود:

مجموعه کمیک بوک های دریمینگ : دریمینگ نام یک مکان در دنیای سندمن می‌باشد که در اولین شماره مجموعه سندمن توسط نیل گیمن و سم کیث رونمایی شد. دریمینگ در واقع سرزمین و قلمرو مورفیس (پادشاه رویا) می‌باشد. همچنین دریمینگ یک مجموعه ۶۰ شماره ای از خود دارد که بعد از به پایان رسیدن مجموعه سندمن در سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ منتشر شده است.

  • The Dreaming
  • The Dream Hunters : نام مجموعه کمیکی است که توسط نیل گیمن نوشته و توسط یوشیتاکه آمانو طراحی شده است، داستان این مجموعه به صورت مماس با عنوان سندمن به جلو می رود، و شما می‌توانید این مجموعه را بدون آگاهی از ریشه اصلی به صورت جدا دانلود کنید و بخوانید. این مجموعه نیز توانسته است جایزه استوکر را به دست بیاورد.

کمیک بوک پسران مرده کارآگاه : پسران مرده کارآگاه نام شخصیت های داستانی در دنیای دی‌سی و ورتیگو می باشند که توسط نیل گیمن، مت وانگر و مالکوم جونز سوم نوشته و طراحی شده اند، آنها برای اولین بار در شماره ۲۵ سندمن در اوریل ۱۹۹۱ خلق شدند. آنها در واقع دو روح هستند که در بدن دو پسر جوان نفوذ میکنند و از آن پس تبدیل می‌شوند به دو کارآگاه با قدرت ماورطبیعی. لازم به ذکر است این مجموعه به تازگی از سمت ورتیگو در حال چاپ می باشد و تا به امروز ۹ شماره از آن منتشر شده است.

کمیک بوک لوسیفر:  لوسیفر مورنینگ یک شخصیت درجه اول دنیای ‌دی‌سی می باشد که برای اولین بار در سری کمیک های سندمن از آن رونمایی شد و همچنین ورتیگو بعدتر برای شخصیت لوسیفر یک عنوان اسپین آف منتشر کرد. لوسیفر یکی از شخصیت های محبوب دنیای سندمن است، لوسیفر از جمله کسانی است که در لحظه پایانی مورفیس گریست، نیل گیلمن برای خلق لوسیفر از یک تفسر مدرن تر استفاده کرده است، لوسیفر دنیا دی‌سی از شعر حماسی جان میلتون به نام بهشت گمشده بیرون آمده است. مجموعه کمیک بوک‌های لوسیفر شامل ۷۵ شماره و دو عنوان ویژه می باشد:

مجموعه کمیک بوک های The Sandman Presents : مجموعه ای است از اسپین آف ها و مینی سری هایی که زیر پرچم سندمن توسط سایر هنرمندان و نویسندگان از سال ۱۹۹۹ تا به امروز منتشر شده است:

کمیک بوک سندمن معمایی تئاتر : عنوان ماهنامه، نوشته شده توسط مت وانگر و استوین تی.سیگل می باشد که در آن به سندمن دوران طلایی یعنی وسلی دوددز می پردازد این مجموعه شامل ۷۰ شماره می باشد که بین سال های ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۹ توسط ورتیگو منتشر شده است:

کمیک بوک سندمن نیمه شب تئاتر : نام کمیک بوکی است که در آن دو شخصیت دی‌سی به نام سندمن یکی رویا و دیگری وسلی دودز با یکدیگر برخورد می‌کنند:

مجموعه کمیک خانه اسرار ورژن دو : خانه اسرار نام مجموعه کمیک بوکی در ژانر ترسناک و معمامی می باشد، این کمیک بوک بر اساس عنوانی کلاسیک به همین نام است که در بین سال های ۱۹۵۱ و  ۱۹۸۳ منتشر شده است. این عنوان توسط بیل ویلینگهام و متی استروگ نوشته و طراحی شده و توسط ورتیگو در سال ۲۰۰۸ منتشر شده است. این داستان روایت قابیل است که سعی میکند از دریمینگ خود را به خانه اسرار برساند. این مجموعه داری ۴۲ شماره و دو شماره ویژه هالووین می باشد:

مجموعه کمیک کتاب های سحر و جادو : نام مینی سری چهار جلدی است که توسط نیل گیمن نوشته و دی‌سی کامیکس منتشر شده است، و بعد ها ورتیگو این عنوان را به یک سری جدا تبدیل کرده و آنها را منتشر کرده است. از زمان انتشار اولیه آن تا به امروز تعداد بسیاری عنوان جدید و مینی سری جدید از این عنوان تحث اثر ورتیگو منتشر شده است. این کمیک بوک روایتگر داستان پسر جوانیست که پتانسیل آن را دارد که تبدیل بشود به عنوان بزرگترین شعبده باز جهان:

Witchcraft : نام مینی سری سه قسمتی است که توسط نیل گیمن در سال ۱۹۹۴  منتشر شده است. این مجموعه روایت گر سه جادوگر می باشد که سعی دارند سرنوشت را تحت تاثیر قرار بدهند:

مجموعه ارت ورک ها، وان شات و … سندمن : در این مجموعه شما تمام وان شات و ارت ورک هایی که تا به امروز حتی برای یک بار به سندمن اشاره شده است را می توانید ببینید :

 


 کپی‌رایت © ۲۰۱۴ فانتزیِ کمیک
هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد