ددپول ۲ همه‌ی فیلم‌های کامیکی را به سخره می‌گیرد!

توسط : در تاریخ : شنبه, آگوست 6th, 2016

براساس گفته‌های تهیه‌کننده‌ی این فیلم یعنی سایمون کینبرگ، ددپول در قسمت دوم فیلم سینمایی خود با اکثر فیلم‌های کامیکی شوخی می‌کند!

بعد از موفقیت چشمگیر و دور از انتظار ددپول در سال ۲۰۱۶ قسمت دوم این فیلم نیز تاییده‌ی ساخت گرفت که نویسندگان این قسمت هم اکنون درحال آماده سازی داستان و پلان آن هستند. در قسمت دوم شاهد دوست و یار قدیمی ددپول یعنی کیبل نیز هستیم و این دو در کنار هم می‌توانند لحظات شادتر و کامیکی‌تری را به نمایش بگذارند.

eigxupJTQC9Rfh1Og02A_bvs_deadpool_poster_by_goxiii-d9mtnt4

امروز تهیه‌کننده‌ی این فیلم، سایمون کینبرگ طی یک مصاحبه خبر جالبی را درباره‌ی آن منتشر کرد و گفت که در ددپول ۲ شاهد به سخره گرفتن تمام حواشی و اتفاقاتی که در فیلم‌های کامیکی افتاده است هستیم! با توجه به این حرف کینبرگ به نظر می‌رسد او غیرمستقیم به فیلم‌های کمپانی دی سی/وارنر اشاره کرده است چرا که هیچ یک از آن‌ها نزد منتقدان نمرات خوبی دریافت نکردند و موجب تمسخر رقیبان شدند!

ددپول ۲ در اوایل سال ۲۰۱۷ به کارگردانی تیم میلر و با بازی رایان رینولدز فیلمبرداری خود را آغاز خواهد کرد.


  • Iman
   در پاسخ به Iman

   مطمئنا بخش اعظمی از این سخره گرفتن ها مربوطه به X-Men Apocalypse (که کلا فاجعه بود) (استدیو ایده ی بهتری سراغ نداشت 😐) و بخصوص Batman V Superman (مارتا 😂😄)
   در کل فیلم جالبی میشه 😅👌
   پ.ن : متعصبا الان میان بحث “مارتا” رو دوباره شروع میکنن 😐

  • Amir Khan
   در پاسخ به Amir Khan

   منم می خوام یه فیلم سوپر هیروی بسازم پر از صحنه های مارتای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   وای پسر می ترکونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • micheal09
   در پاسخ به micheal09

   تو فیلم اول هم کم بقیه فیلما رو به مسخره نگرفت از اشاره به فیلم فاجعه بار گرین لنترن و تایملاینای گیج کننده فاکس گرفته تا تهش که به نیک فیوری اشاره میکنه!

  • Arkham Manager
   در پاسخ به Arkham Manager

   این مسخره بازیارو نکنن که فروش نمیکنن …

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   حس میکنم ضعیف میشه نسخه دومش

   • بی نهایت
    در پاسخ به حجت مزارعی

    😐

   • Comic.Ville
    در پاسخ به حجت مزارعی

    حجت جان تا ضعیف منظورت چی باشه…..نمره منتقدا که معلوم نیست اصلا!!! ۲۰۱۶ کلا حالی به حالی نمره دادن!!!! اگر فروش رو میگی من فک میکنم فروشش زیاد بشه…حتی بیشتر از نسخه ۱….اما من در کل با ین ددپول موافق نیستم…پون خیلیییی با کمیک ها متفاوته…ایکس من رو هم که نشون نمیده…فک میکنم منتقدا هم واسه همین زیاد میدن بهش چون قرار نیست یه یونیورس دیگه رو تشکیل بده…نمیدونم میدونید یا نه اما منتقدا عملا گفتن که دلیل این که نمره فیلمای دی سی پایین شده…اینه که دی سی داره یه یونیورس دیگه میسازه و
    “we dont want another mcu” چون همین الانش که فیلمای مارول اومده فروش فیلمای دیگه خرا شده…شما فک بکن…یه ماه ددپول میاد…دوماهدیگه استاروارز سه ماه بعد بی وی اس ۲ ماه بعد سیویل وار یه ماه بعد ایکس من یه ماه بعد سواساید اسکواد…. این وسط فیلمی مثل dunkirk(مثال) اگر بیادذ فروشش لطمه وارد میشه…اینجوری فقط فیلمای کمیکی میمونن..واسه همین یه یونیورس بسه …(از نظر منتقدین) واسه همین نمرات من اف استیل متوسط بود و نمره بی وی اس اونجوری!! چون وقتی من اف استیل اومد قرار نبود یونیورس تشکیل بشه…(اعلام نشده بود)

    • حجت مزارعی
     در پاسخ به Comic.Ville

     ن کاری با منتقدا و فروش ندارم. فک میکنم سازنده ها فرمول ساده فحش و شوخیای جنسی و رکیکی که تو قسمت اول بکار اومد رو تو قسمت دوم غلیظ‌تر میکنن و همینم باعث میشه که با داستان سطحی تری نسبت به قسمت نخست رو به رو باشیم و شوخیایی که ذکر کردم یخورده از حد خارج باشن و مضحک جلوه کنن. هرچند فن سرویسای بیشتری خواهد داشت، به ویژه باحضور کیبل. ولی تلاش برای ایجاد همین فن سرویسای زیاد به کلیت فیلم احتمالا ضربه بزنه

     • Comic.Ville
      در پاسخ به حجت مزارعی

      کاملا موافقم… حس میکنم یه کم جوگیر شده باشن…البته امیدوارمنشده باشن چون فعلا این ددپول بهترین ددپولیه کهتو سینما دیدیم.. با همه بدی هاش حدقال سرگرممون میکنه… اما قضیه اینه که فاکس مثل دی سی و وارنر نیست…نمره ی بد در حد بی وی اس بگیره احتمالا دوباره یکیو برمیگردونه تو گذشته کل یونیورسو به هم میریزه 😒

  • amir mouhammad
   در پاسخ به amir mouhammad

   فقط امیدوارم کیبل رو هدر ندادن چون به خاطر رابطش با هوپ سامر-سایکلاپس و مستر سیسنتر و در نهایت اپاکالیپس خیلی شخصیت مهمی محسوب می شه.حداقل تو کامیک ها!

  • armin
   در پاسخ به armin

   سلام دوستان
   میشه یکی قضیه ی مارتا رو توضیح بده
   آیا مربوط ب فیلم بت من سوپرمنه؟

  • DARE DEVIL 1380
   در پاسخ به DARE DEVIL 1380

   از ددپول سینما خوشم اومد.ولی ای کاش اینقدر صحنه‌های غیر اخلاقی نداشت.همه جای فیلم باید مراقب باشیم بابا بزرگمون نیاد کنارمون. درمورد فیلم‌های مزخرف DCهم حرف نزنین. کمیک‌های DCخوبن اما دنیای سینماییش نه.