ددپول: اولین تصویر از بریانا هیلدبراند در ظاهر Negasonic Teenage Warhead

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 12th, 2015

رایان رینولدز در توییتی اولین تصویر از بریانا هیلدبراند که قرار نقش یک جهش یافته به نام Negasonic Teenage Warhead را بازی کند منتشر کرد.حضور Negasonic در مجموعه ددپول بسیار عجیب است، چرا که او هیچ ارتباطی با ددپول در دنیای کمیک بوک ندارد. گرنت موریسن و فرانک کوئتلی برای اولین بار Negasonic را در شماره ۱۱۵ مجموعه New X-Men معرفی کردند. او در این مجموعه شاگرد اما فراست است. همچنین او در طول این مجموعه در طی هجوم سینتل ها کشته می‌شود. قدرت روانی جالب، و نام جالب او باعث خلق آهنگی به همین نام برایش توسط گروه Monster Magnet شده است. شاید این ارتباط نچندان غیر متعارف بین یک جهش یافته از عنوان ایکس‌من با ددپول نشان از ارتباط دو عنوان ایکس‌من و ددپول است.

خلاصه این فیلم نیز بدین صورت بیان شده است:

برگرفته از غیر عادی ترین ضد قهرمان کمیک‌های مارول، ددپول خاستگاه یکی از عوامل اصلی و سابق نیروهای ویژه را که حالا تبدیل به اجیر شده‌ای پولکی با نام وید ویلسون شده است را روایت می‌کند که به دنیال انجام آزمایشاتی قدرت‌هایی چون احیاء را به دست آورده و نام ددپول را برای خود برگزیده است. مجهز شده با انواع و اقسام سلاح‌ها و با حسی تاریک از شوخ‌طبعی ددپول در جستجوی مردی است که زندگی‌اش را نابود کرده است.

«ددپول Deadpool» قرار است به وسیله «تیم میلر Tim Miller» که این فیلم اولین ساخته بلندش خواهد بود، کارگردانی شود و «رت ریس» و «پل ورنیک» که درکارنامه خود فیلم موفق «سرزمین زامبی Zombieland» را دارند نیز فیلمنامه‌نویس این فیلم خواهند بود. فوریه ۲۰۱۶ (بهمن ۱۳۹۴) برای اکران این فیلم اعلام شده است.

منبع : ComicBook