دارک‌هورس Tomb Raider جدید را پیگیری می‌کند

توسط : در تاریخ : یکشنبه, جولای 28th, 2013

لارا کرفت امسال با عرضه‌ی ریبوت بازی Tomb Raider توسط شرکت Square-Enix دوباره به موفقیت خود در صنعت بازی بازگشت. بازی تجربه‌ی جدیدی در سال‌های سرنوشت ساز لارا را ارائه داد و همچنین به عنوان یک بازی واقع گرایانه‌تر بود. اکنون تنها سوال اینجاست که گیمرها چه مدت باید برای یک پایان منتظر بمانند؟

باکس‌آرت اختصاصی بازی Tomb Raider در سال 2013

باکس‌آرت اختصاصی بازی Tomb Raider در سال ۲۰۱۳

در حالی که کامیک‌کان سن دیگو هیچ اخباری را در این رابطه منتشر نکرده، فن‌های بازی حداقل به زودی این امکان رو دارند که به نوبه‌ی خود در ماجراجویی‌های دنیای ریبوت شده شرکت کنند.

Dark Horse قرار است سری ادامه داری از Tomb Raider را سال دیگر عرضه کند و خبر بزرگ اینکه نویسنده‌ای که آنها برای عمیق‌تر کردن شخصیت لارا کرفت از آن استفاده کرده‌اند خانم Gail Simone است.

Simone محبوبیت خود را بدلیل سری Wonder Woman ،  Birds of Prey که تحسین منتقدان را به همراه داشته و همچنین سری BatGirl خود دارا می‌باشد،  او همچنین نویسندگی یک کاراکتر محبوب زن دیگر را در شروع مجدد کمیک Red Sonja دینامیت بر عهده گرفته است.

سری جدید که  تنها Tomb Raider نام دارد، چند هفته پس از پایان بازی شروع می‌شود و و برای جلو بردن مستقیم سری به سمت پایان احتمالی آن طراحی شده است. این سری همانند مینی سری‌های چندگانه Mass Effect و The Last of Us: American Dreams قرار است به دیگر  tie-ins های در حال حاضر بازی در Dark Horse ملحق شود.

سایت Kotaku مصاحبه‌ای را با خانم Simone در رابطه با کار جدیدش ترتیب داده، جایی که او اشاره می‌کند که به دنبال ماجراجویی‌هایی از لارا است به طریقی که بازی اول این اجازه را نمی‌داده است.

او همچنین می‌گوید:

من تصمیم گرفتم این سری رو انجام بدم فقط به دلیل اینکه واقعا عاشق این بازی هستم، پس ما قطعا لحن بازی رو همونجوری حفظ می‌کنیم، من همیشه لارا کرفت کلاسیک رو دوست داشتم، ولی این مثل دیدن ریشه‌ی داستان لارا کرفت میمونه، مثل دیدن اون قبل از اینکه به این لارا تبدیل بشه، و این واقعا منو جذب خودش میکنه.

او همچنین ادامه می‌دهد :

سیر داستانی بازی منو درجا جذب خودش کرد. بزرگترین تفاوت اینه که بازی یک داستان ترسناک رو در قالب‌های جدا بازگو کرد، ما قراره ماجراجویی کنیم.

و همچنین درباره شخصیت لارا گفت :

 جوری که من الان شخصیت لارا رو می‌بینم، اون دیگه به دنبال گنج نیست، دیگه دنبال هیجان نیست، اون کسیه که سوال داره، اون یه جستجوگره و به دنبال جوابه و قضیه اینه که کاملا غیر قابل توقفه و این چیزیه که من عاشقشم. همه اونو درک می‌کنند و این یه اشتباه بزرگ برای مرتکب شدنه.

در حال حاضر طراحی برای این مجموعه معرفی نشده اما قسمت اول کمیک Tomb Raider برای انتشار در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۴ برنامه ریزی شده است.