خداحافظی زیبای مارول با دی‌سی!

توسط : در تاریخ : شنبه, آوریل 11th, 2015

دی‌سی کامیکس دیروز ساختمان خود در برادوی نیویورک را ترک کرده و به سوی بربانک کالیفرنیا رفته تا به شرکت برادران وارنر بپیوندد. در این میان مارول کامیکس در اقدامی غیرمنتظره از طریق توئیتر خداحافظی پراحساسی را با رقیب دیرینه‌ی خود انجام داد.مدت‌هاست که انتظار می‌رود مارول و دی‌سی به ساحل غربی مخصوصاً نواحی لوس آنجلس نقل مکان کنند. مارول هنوز کاری در این رابطه انجام نداده ولی دی‌سی در سال ۲۰۱۳ رسماً اعلام کرد که به نیویورک را ترک می‌کند تا به کمپانی برادران وارنر نزدیک‌تر باشد. یکی از دلایل انتشار کنونی «همگرایی» نیز این است که در طی دو ماه انتشار این عنوان دی‌سی وقت کافی برای سازمان‌دهی کارهای خود و توزیع دوباره‌ی کمیک‌ها را داشته باشد.

متن منتشر شده در حساب توئیتر دی‌سی کامیکس به شرح زیر است:

ممنونیم، نیویورک سیتی، بابت اینکه این همه سال جزئی از تاریخ دی‌سی بودی و تشکر مخصوص برای تمام کسایی که این سال‌ها اینجا کار کردن.

ولی چه کسی فکرش را می‌کرد که رقیب بزرگ این شرکت چنین واکنش نشان دهد؟ در واقع دو واکنش ابتدایی نسبت به این توئیت مربوط به مارول کامیکس است که با تصاویر زیر به این متن پاسخ دادند:

تصویر راکت راکون در حساب توئیتر رسمی مارول منتشر شد و تصویر دوم را نیز «رایان پناگوس»، مدیر رسانه‌های دیجیتال مارول منتشر کرد.

منبع: Polygon


دی‎سی کامیکس DC Comics

img

از بزرگترین و موفق‎ترین کمپانی‎های تولید سرگرمی و پیشرو در انتشار کمیک‎بوک‎های آمریکایی. کاراکترهای ابرقهرمانی چون سوپرمن، بت‎من، واندروومن، فلش، آکوامن و ضدقهرمان‎هایی چون لکس لوثر، جوکر، دارکساید از تولیدات این شرکت هستند. نام DC برگرفته از کلمه Detective Comics، سری کمیک‎هایی که بت‎من در آن خلق شده است.