خبر داغ: بازیگران نقش «لکس لوتر» و «آلفرد» مشخص شدند

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 31st, 2014

با وجود تمام شایعات و اخباری که درباره‌ی بازیگر احتمالی نقش «لکس لوتر» در فیلم دوم مرد پولادین می‌شنیدیم، کمپانی برادران وارنر شخصی را برای این نقش برگزیده که کسی انتظارش را نداشت.

امروز به طور رسمی اعلام شد که جس آیزنبرگ (Jesse Eisenberg) در نقش «لکس لوتر» و جرمی آیرونز (Jeremy Irons) در نقش «آلفرد» بازی خواهند کرد. آیزنبرگ سابقه‌ی بازی در فیلم «شبکه‌ی اجتماعی» (Social Network) به کارگردانی دیوید فینچر را در کارنامه دارد و برای این فیلم موفق به کسب جایزه‌ی گلدن گلوب و جایزه ی اتحادیه‌ی بازیگران آمریکا و نامزدی در اسکار و بفتا شده است.

جرمی آیرونز نیز از طرف دیگر به خاطر فیلم «بخت برگشتگی» (Reversal of Fortune) برنده‌ی جوایزی از جمله اسکار، گلدن گلوب و جایزه‌ی اتحادیه‌ی بازیگران آمریکا شده است.
جسی آیزنبرگ-جرمی آیرونز

زک اسنایدر، کارگردان فیلم طی اعلامیه‌ای گفت:

«لکس لوتور» همیشه مشهورترین دشمن «سوپرمن» محسوب می‌شده و شهرت ناپسندش از ۱۹۴۰ تا حالا از خودش مقدم تر بوده. چیز عالی‌ای که درباره‌ی «لکس» وجود داره اینه که اون فراتر از فقط یه آدم شرور کلیشه‌ای هستش. اون یه آدم پیچیده و کارکشته است که هوش، ثروت و شهرتش اونو در جایگاه معدود انسان‌های عادی‌ای قرار می‌ده که توانایی به چالش کشیدن قدرت خارق‌العاده‌ی «سوپرمن» رو دارند. وجود «جس» در این نقش به ما اجازه می‌ده که این رفتار جالب رو کاوش کنیم و همچنین شخصیت رو به مسیرهای تازه‌ و غیرمنتظره‌ای ببریم.

لکس لوتر-آلفرد

وی اضافه کرد:

همونطور که همه می‌دونند، «آلفرد»، مورد اعتمادترین دوست و متحد «بروس وین» هستش. یه محافظ شریف و یه شخصیت پدروار. اون مطلقاً یه عنصر حیاتی در زیربنای پیچیده‌ایه که به «بروس وین» اجازه‌ی تبدیل شدن به «بتمن» رو می‌ده. باعث افتخاره که همچین بازیگر با استعداد و کارکشته‌ای مثل «جرمی» رو در نقش مردی داشته باشیم که به راهنمایی و مشاوره‌ی ظاهر محافظت شده و تقریباً نفوذناپذیری می‌پردازه که شخصیت «بروس وین» رو می‌سازه.


  • Farzan
   در پاسخ به Farzan

   خیلی غیرمنتظره بود. خوبیش اینه که جفتشونن بازیگرای خوبین ولی بدیش اینه که آیزنبرگ خیلی جوونه.

  • K.Montaghed
   در پاسخ به K.Montaghed

   انتخاب آیرونز عالی بود.

   درمورد ایزنبرگ…یک لکس لوتر جوان؟!… هممم… اینترستینگ

  • hossein
   در پاسخ به hossein

   چه شود این فیلم!
   هر روز داره به عوامل اسکار گرفته ی فیلم اضافه میشه!
   تنها مشکل بن افلکه! شاید هم خیلی خوب بازی کنه و همه رو ساکت کنه ولی این واقعیت که قبلا به عنوان یه سوپر هیروی دیگه بازی کرده عوض نمیشه !
   خیلی رو اعصابه برای شخصیتی مثل بتمن برن بازیگر دردویل رو بیارن! 😐

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   واقعا من خودم موندم که اون همه کیس میانسال چرا ایزنبرگ…البته نمیدونم شاید هدفشون خلق یه لثر جوان باشه اما واقعا خودتون ایزنبرگ رو در مقابل کاویل با اون هیکل تصور کنید…انتخابشون واقعا غیر منتشظره بود…من این خبرو صبح خوندم و واقعا تعجب کردم
   آیرونز هم با توجه به سابقه درخشانش واقعا بازیگر عالی محسوب میشه و تا اینجا کار بهترین بازیگر فیلم است.سنشم ۶۵ و برای افلک که ۴۱ سالشه مناسبه
   الان دیگه همه بازیگرا بغیر از یک کارکتر منفی دیگر مشخص شدن