خبر جدید از فیلم «مرد مورچه‌ای»: مایکل داگلاس در نقش «هنک پیم»!

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژانویه 14th, 2014

بعد از اینکه مارول رابرت ردفورد را برای فیلم «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» آورد، این بار نوبت یک بازیگر نام‌آشنای دیگر است اما این بار برای فیلم «مرد مورچه‌ای».
مایکل داگلاس که دوبار برنده‌ی جایزه‌ی اسکار شده است، در فیلم «مرد مورچه‌ای» به ادگار رایت و پل راد می‌پیوندد. لازم به ذکر است که داگلاس دیروز به خاطر بازی در فیلم «پشت چلچراغ» موفق به دریافت جایزه‌ی گلدن گلوب شد.

مارول همچنین تایید کرد که پل راد نقش «اسکات لنگ» (Scott Lang) را در فیلم خواهد داشت. کوین فیگ در این باره گفت:cef54be0-fa9c-493c-8910-85d0260b58a3

با سابقه‌ی غنی‌ای که «هنک پیم» در دنیای مارول داره، می‌دونستیم که به بازیگری نیاز داریم که بتونه به درستی این شخصیت رو به تصویر بکشه. وقتی که مایکل داگلاس قبول کرد تا با فریبندگی و قدرتی که وارد هر نقشی می‌کنه، این نقش رو بازی کنه ما به طرز شگفت‌انگیزی راحت شدیم و دیگه نمی‌تونیم برای دیدن بازیش صبر کنیم.

در دنیای کمیک «هنک پیم» اولین «مرد مورچه‌ای» و از بنیان گذاران گروه «انتقامجویان» بود. وی همچنین مسئول درست کردن «اولترون» بود، رباتی که در فیلم «انتقامجویان: عصر اولترون» نقش شرور داستان را خواهد داشت. پس از آن که اعلام شد «اولترون» در فیلم «مرد مورچه‌ای» معرفی نخواهد شد، شایعاتی مطرح شد مبنی براینکه پل راد نقش «اسکات لنگ» و یا حتی «اریک اوگریدی» (Eric O’Grady) را ایفا خواهد کرد.

انتظار می‌رود که تولید «مرد مورچه‌ای» به زودی شروع شود. اما داگلاس و راد تنها دو بازیگر این فیلم هستند و اگر مسئولان بخواهند به «هنک پیم» و «مرد مورچه‌ای» پیش‌زمینه‌ی سازمان «شیلد» بدهند، می‌توانند از فیلم‌های قبلی یا حتی از مجموعه‌ی «ماموران شیلد» بازیگرانی بیاورند، اما احتمالاً بازیگر نقش «جانت ون داین» (Janet Van Dyne) هنوز باید انتخاب شود.