خبرهایی از کمیک و فیلم کاراکتر Bloodshot

توسط : در تاریخ : دوشنبه, ژوئن 16th, 2014

مدتی بود شایعاتی از ساخت فیلم سینمایی از روی کمیک بلادشات Bloodshot به کارگردانی متیو وگان کارگردان فیلم‌های «کیک‌اس» و «اکس‌من: درجه یک» امروز در خلال کنفرانس خبری‌ ویژه شرکت ولینت (ناشر قدیمی که کتاب‌های ابرقهرمانیش را در سال ۲۰۱۲ ریبوت کرد) دینش شمدسانی، رئیس بخش خلاقیت‌های این شرکت و یکی از بنیانگذاران اصلی شایعاتی را مبنی بر ساخته شدن فیلمی از این کاراکتر تأیید و اطلاعاتی از چاپ مجدد کمیک را فاش کرد.

بلادشات

او در ابتدا تأیید کرد کمیک بلادشات که با عرضه سری جدید Armor Hunters: Bloodshot و مینی سری H.A.R.D. Corps چاپش متوقف شده بود قرار است از شماره ۲۴ در ماه اکتبر چاپش از سر گرفته شود. برای اطلاعات بیشتر از سری های جدید ولینت این پست را بخوانید.

شمسدانی در پاسخ یکی از هواداران مبنی بر ساخته شدن فیلم یا سریالی از این کمیک با طفره رفتن فراوان گفت:

یه اتفاقاتی داره می افته. می‌دونم که مدتی هست که خبرهایی از کارگردانی فیلم توسط وگان شایعه شده.

اگرچه این صحبت به طور رسمی ساخته شدن فیلمی را تأیید نمی کند اما مدتی پیش خبرهایی نیز از یکی از گزارشگرهای Deadline منتشر شد و به دلیل این که این گزارشگر کسی است که خبر فیلم‌های آینده DC(خبرش را این‌جا مطالعه کنید) را قبل از اعلام رسمی در نمایشگاه کامیک‌کان فاش کرده است بنابراین احتمال به حقیقت پیوستن این شایعه نیز می‌رود.

همچنین مدتی پیش نیز خبر نوشته شدن فیلم‌نامه‌ای توسط جی.ام استرازنسکی از یکی دیگر از کاراکترهای این شرکت با نام Shadowman(برای آشنایی بیشتر با او نقدهای کمیک این شخصیت را در این پست و این‌جا پیگیری کنید) تأیید شد.

همچنین برای آشنایی بیشتر با کاراکتر Bloodshot می توانید نقدهای ما از این کمیک را در این پست و این‌جا بخوانید.