خارپشتی که می‌دود/فیلم «سونیک» رسما اعلام شد

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژوئن 11th, 2014

سونی امروز رسما اعلام کرد که با مشارکت شرکت سگا (SEGA) قرار است فیلمی اقتباسی از شخصیت بازی های ویدئویی یعنی سونیک بسازد. به گزارش فانتزی کمیک به نقل از کامیک بوک، این کمپانی اعلام کرده که این انیمیشن سینمایی قرار است توسط استدیو «مارزا انیمیشن پلنت» (Marza Animation Planet) ساخته شود.

sonic-the-hedgehog-100606

لازم به ذکر است که این استدیو ژاپنی در قبل سابقه ساخت یک انمیشن کوتاه از سونیک را داشته است. این شخصیت برای نخستین بار در سال ۱۹۹۱ در کنسول سگا مشاهده شد. کاراکتر سونیک همراه با دوستانش چند سالی است که پا به عرصه کمیک نهاده و هم اکنون از طریق انتشاراتی Archie کمیکی با نام خودش درحال انتشار است. «هانا مینگالا» (Hannah Minghella) رئیس کمپانی کالمبیا پیکچرز در بیانیه ای در مورد تولید این فیلم گفت:

داستان های بی حد و اندازه ای برای اقتباس از این خارپشت وجود دارد. به همراه شرکای فوق العاده خود یعنی استدیو مارزا، درحال تصرف چیز هایی را که طرفدارن دوست میدارند هستیم و میخواهیم این شخصیت را حتی از قبل نیز گسترده تر کنیم.

این سینمایی ترکیبی از فیلم و گرافیک کامپیوتری است و قرار است توسط  Evan Susser و Van Robichaux نوشته شود. طبق گفته ها این انیمیشن با نام Sonic the Hedgehog شناخته میشود طبق انتظار داستان یک خارپشت را روایت میکند که میتواند بسیار سریع بدود و همراه با دوستان خود باید از دنیا در برابر حمله های «دکتر اگمن» (Dr. Eggman) محافظت کند. تاریخ اکران این انیمیشن هم چنان اعلام نشده است اما احتمال میرود که در سال ۲۰۱۵ باشد.