حضور کاراکترهای اسپایدرمن جدید در فصل تازه از سریال اسپایدرمن نهایی

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژوئن 17th, 2014

امروز شرکت مارول اعلام کرد سریال آلتیمت اسپایدرمن به زودی در فصل جدید که با نام اسپایدرمن نهایی: جنگجویان تار Ultimate Spider-Man: Web Warriors پخش خواهد شد حضور دشمنان و قهرمانان زیادی از دنیای اسپایدی را به خود خواهد دید.

اسپایدرمن نهایی جنگجویان تاردر این فصل کاراکترهای مهمی از دنیاهای دیگر اسپایدرمن از جمله مایلز مورالز(اسپایدرمن دنیای آلتیمت)، میگل اوهارا(اسپایدرمن ۲۰۹۹)، اسپایدر‌-هم و اسپایدرمن نوآر در کنار دیگر قهرمانان و ابرشروران مطرح دنیای اسپایدرمن است.

جف لوب، مدیر بخش تلویزیونی مارول در مورد این فصل گفت:

قرار است بزرگترین داستان‌های مارول را در دنیای انیمیشن در فصل جدید این کارتون روایت کنیم. در ابتدا اسپایدی به اونجرها می‌پیوندد و سپس به مکان‌هایی سفر می‌کند که قبلاً در دنیای انیمیشنی مارول ندیده‌ایم. از همه مهم‌تر، بسیار مشتاقیم تا گروهی از کاراکترهای مارول را که طرفداران عاشقشان هستند معرفی کنیم.

همچنین تا بحال حضور مأمور ونوم، یک روبات اسپایدرمن جدید با نام آمادئوس چو، کلوک و دگر(کاراکترهای دنیای مایلز مورالز) و کا-زار تأیید شده است.

این سریال از شبکه Disney XD در روزهای یکشنبه و در ساعت ۹ صبح شروع به پخش خواهد کرد و قرار است در آرک‌های مختلف روایت شود تا حسی شبیه به فیلم‌های مارول را به خواننده القا کند.