حضور «فلیسیتی اسموک» در کمیک‌ «پیکان سبز»!

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 7th, 2014

پس از آنکه اعلام شد که «اندرو کریزبرگ» و «بن سوکولوفسکی» به کمیک «پیکان سبز» نقل مکان خواهند کرد، پیش‌بینی می‌شد که عناصری از سریال «پیکان» به کمیک آن راه پیدا کنند. حال «کریزبرگ» اعلام کرده که شخصیت «فلیسیتی اسموک» وارد کمیک خواهد شد.

arrow-felicity21در دنیای کمیک شخصیت «فلیسیتی اسموک» در ابتدا به عنوان نامادری «رانی ریموند» (فایر استورم) معرفی شد ولی او را به نوعی بازسازی کرده و وارد سریال «پیکان» کردند و پس از موفقیت او نزد هواداران به یکی از شخصیت‌های ثابت سریال تبدیل شد. پس از اعلام جانشینی «اندرو کریزبرگ» به جای «جف لمیر»، با او مصاحبه‌ای صورت گرفت که وی در آن مشخص کرد که کاراکتر «فلیسیتی اسموک» به کمیک می‌آید. وی گفت:

وقتی که این فرصت پیش اومد واقعاً این حس بهم دست داد که موقعیت خوبیه که دنیای تلویزیون رو با کمیک ادغام کنیم تا شاید یه سری از هوادارای سریال که کمیک نمی‌خونند رو به کمیک علاقه‌مند کنیم و کسایی که کمیک‌ها رو دنبال می‌کنند رو پای سریال بیاریم.

زوج جدید در شماره‌ی ۳۵ و در ماه اکتبر کار خود را آغاز می‌کنند. «کریزبرگ» اضافه کرد که تعداد دیگری از شخصیت‌های محبوب نیز به کمیک خواهند آمد.