حضور دوباره‌ی «هارلی کوئین» در پروژه جدید کارگردان «جوخه‌ی انتحاری»

توسط : در تاریخ : جمعه, دسامبر 16th, 2016

«هارلی کوئین» دوباره در راه است!

قبلاً اعلام شده بود که وارنر در پی ساخت فیلم اختصاصی «هارلی کوئین» می‌باشد. اما اینک به نظر می‌رسد که تمرکز فیلم تنها بر روی شخصیت «هارلی کوئین» نخواهد بود. پروژه‌ی بعدی دی‌سی «دلفریبان شهر گاتهام Gotham City Sirens» نام دارد. کارگردانی این اثر نیز برعهده‌ی «دیوید آیر» خواهد بود، کارگردانی که با «جوخه‌ی انتحاری» موفقیت تجاری خوبی را تجربه کرد.

این فیلم قرار است ترکیبی از چندین و چند شخصیت منفی و مثبت مؤنث دی سی باشد. تاکنون به حضور بت‌گرل و پرنده‌های شکاری اشاره شده، اما هنوز هیچکدام تایید نگردیده است. در حال حاضر فقط نام فیلم را به طور قطع می‌دانیم: «دلفریبان شهر گاتهام»، که نام کمیک دنباله‌داری بود از «پل دینی» و «گیلم مارچ».

به نظر می‌رسد که علاوه بر «هارلی کوئین»، شخصیت‌های برجسته‌ی دیگر کمیک «دلفریبان شهر گاتهام» یعنی «زن گربه‌ای» و «عشقه‌ی سمّی» نیز در فیلم حضور خواهند داشت. اگرچه از عنوان فیلم برمی‌آید که شخصیت‌های منفی مؤنث دیگری از دنیای بتمن نیز حضور خواهند داشت.

مارگو رابی در این فیلم نه تنها برای تکرار نقش خود، «هارلی کوئین» در «جوخه‌ی انتحاری»، بلکه همچنین برای اولین بار به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلم با کمپانی برادران وارنر همکاری خواهد کرد. طبق گفته وی ایده اولیه فیلم را خودش به کمپانی ارائه کرده است. «ژنوا رابرتسون دورت»(Geneva Robertson-Dworet) که نویسندگی فیلمنامه بازسازی اثر «مهاجم مقبره» و همچنین «شرلوک هولمز ۳» را برعهده دارد، برای نوشتن فیلمنامه این اثر انتخاب گردیده است.

اگرچه «جوخه‌ی انتحاری» با نقدهای منفی بسیاری رو به رو گشت، اما به هر ترتیب این فیلم توانست با فروش جهانی ۳۱۸ میلیون دلار در باکس آفیس از اولین فیلم «آیرون من» پیشی بگیرد. از آن گذشته، رابی به عنوان ستاره‌ای که به سرعت به شهرت رسیده است، در فیلم‌هایی نظیر «درباره زمان»، «گرگ وال استریت»، «ویسکی تانگو فاکسترات» و «افسانه تارزان» نیز ایفای نقش کرده‌ است.

هنوز تاریخ اکران دقیق «دلفریبان شهر گاتهام» مشخص نشده، اما طبق گزارش، پروژه ساخت این فیلم به سرعت در حال انجام است.