حضور دواین جانسون درنقش بلک آدام تایید شد+اطلاعات تکمیلی فیلم شزم

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, سپتامبر 4th, 2014

چندی پیش خبری درسایت منتشر شد که بصورت رسمی دواین جانسون را برای فیلم شزم تایید می‌کرد. حال وارنر براز بصورت رسمی حضور این ستاره را به عنوان آدام سیاه در فیلم شزم تایید کرد.

به‌گزارش فانتزی کمیک به‌نقل از سوپرهیروهایپ، دواین جانسون یا همان «راک» میانسال بصورت رسمی از جانب برادران وارنر برای نقش منفی فیلم شزم یعنی آدام سیاه (Black Adam) تایید شد. حضور جانسون در یکی از فیلم‌های آینده دی‌سی از خیلی وقت قبل اعلام شد و از همان ابتدا مردم به‌خاطر شباهت زیاد جانسون به بلک آدام حضور او را برای این نقش احتمال داده بودند.

جانسون درکنار کاراکتر بلک آدام

چند ساعت بعد از تایید شدن جانسون درنقش بلک آدام توبی امریچ رئیس خط جدید کمپانی وارنر اعلام کرد که کاراکتر شزم قرار نیست درفیلم لیگ عدالت حضور یابد اما وقایع آن در دنیای لیگ عدالت خواهد چرخید. از صحبت‌های توبی می‌توان نتیجه گرفت که شزم بعد از فیلم لیگ عدالت اکران خواهد شد. احتمالا در سال ۲۰۱۸٫ همچنین توبی ابراز داشته شزم چیزی متفاوت از دیگر فیلم‌های کمیک بوکی ارائه خواهد داد. این فرد همچنین خیال هواداران را از یک مورد راحت کرد. چندی پیش سایت comicbook اعلام کرد که مسئولان وارنر قصد دارند سیاست جدیدی را در فیلم‌های کمیک بوکی خود به‌کار ببرند. سیاستی به‌ نام بدون شوخی یا بدون جوک (No Joke) همین مسئله فکر خیلی از هواداران را به‌خود مشغول کرد که کاراکترهایی نظیر گرین لنترن یا فلش و شزم که حس شوخ طبعی بالایی دارند آیا قرار است جدی باشند؟ اما حال توبی این مورد تکذیب کرده و ابراز داشته فیلم شزم سرشار از لحظات فان و جالب خواهد بود. لازم به‌ ذکر است که Darren Lemke قرار است فیلمنامه‌ی اولیه این فیلم را بنویسد. درکارنامه‌ی وی دو فیلم توربو و جک غول کش (برایان سینگر) می‌درخشند که هر دو از عناوین نه‌چندان موفق محسوب می‌شوند.

shazam-header4