حضور «تیلور سوئیفت» در اقتباس سینمایی «سرویس مخفی»

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, سپتامبر 4th, 2013

بنا به گزارشات، تیلور سوئیفت یکی از گزینه های بازی در “سرویس مخفی” است.

taylor-swift-safe-and-soundکمیک “سرویس مخفی” که توسط مارک میلر نوشته شده و بزودی ساخت اقتباسی سینمایی از آن به دست “متیو واگن” آغاز می شود، ممکن است از قدرت سوپراستاری این خواننده‌ی پاپ آمریکایی بهره جوید. به گزارش پایگاه گزارشی بریتانیایی The Mirror، این ستاره صحبت از نقشی در این اثر کرده که نیاز به برخی تمرینات آموزشی رزمی برای صحنه های مقابله با “ساموئل ال جسکون” دارد.

داستان فیلم در مورد شخصی است که افراد مشهور از جمله سوپر استار فیلمهای جنگ ستارگان یعنی “مارک همیل” را می رباید، کسی که پیش از این تأیید شده بود که در فیلم حضور دارد. سوئیفت در سالی که گذشت در بلاک باستر عظیمی چون “عطش مبارزه” حضور داشت، البته فقط صدایش در موسیقی متن فیلم شنیده شد.

“سرویس مخفی” توسط مارک میلر و دیوید گیبنز که به ترتیب در کارنامه ی خود کارهایی چون “Kick-A*s*s” و “Watchman” را دارند خلق شده است. جالب است که خود متیو وگان نیز در خلق این کمیک سهیم بوده.

تاکنون حضور ستاره هایی چون “ساموئل ال جکسون”، “کالین فرث” تایید شده و به احتمال زیاد “مایکل کین” و “ادل” نیز در این فیلم حضور داشته باشند.

اخیراً پیشنهاد بازی در این فیلم به “آرون تیلور جانسون” داده شده بود، کسی که پیش از این نیز در فیلم Kick-A*s*s با متیو وگان همکاری داشته اما او این نقش را نپذیرفت، این دومین فیلمی است که متیو وگان از روی کمیک های فرانک میلر می سازد و سومین فیلمی که از کمیک ها اقتباس کرده است.