حضور بن افلک در جوخه انتحار؟

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 30th, 2015

بن افلک بازیگر بتمن در فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در حال حاضر در تورنتو حضور دارد، جایی که دیوید ایر و گروه فیلمبرداری‌اش در حال فیلمبرداری عنوان آینده خود یعنی «جوخه انتحار» هستند. این است که بسیاری از مردم حدس می‌زنند که بتمن/ بروس وین به طور غیر منتظره‌ای قرار است در این فیلم حضور پیدا کند.

به نقل از Latino Review، آنها ادعا کرده اند که بتمن در صحنه‌ای در این فیلم حضور خواهد داشت.

هشدار: ممکن است مطلب فاش کننده بخشی از داستان باشد.

کلوین چاوز گزارشگر Latino ادعا کرده است که قرار است در فیلم خوجه انتحار فلش بکی به عنوان «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» ساخته شود که در آن جوکر بعد از ضرب و شتم جیسون تاد معروف به رابین او را می‌کشد.

این امر می‌تواند اشاره ای به کمیک ” مرگ در خانواده” باشد، که در آن جوکر با یک دیلم جیسون تاد را تا پای مرگ کتک می‌زند.

.

.
همچنین Latino نیز اشاره کرده است که بتموبیل نیز به تورنتو آورده شده است و در صحنه‌‌ای از فیلمبرداری جوخه انتحار حضور داشته است. این اخبار در حالی منتشر می‌شود که بسیاری بعد از انتشار  تریلر «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» حدس می‌زدند که لباس معروف رابین در این تریلر نمایش داده شده است.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید ایر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط ایر انجام خواهد شد. جوئل کینامن در نقش ریک فلگ، ویل اسمیت در نقش ددشات، جارد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت.

آگوست ۲۰۱۶ این فیلم اکران خواهد شد.


  • پارسا
   در پاسخ به پارسا

   عالیییبیببیی میشهههه!!! Dc فقط باید سرعتشو زیاد کنه تا به مارول برسه،تنها ایراد بزرگ،جدا بودن دنیاهای سریال با فیلماست!!!!! این میتونه ضربه بزرگی بزنه

   • megakiller
    در پاسخ به پارسا

    اتفاقا یه مزیته هم میشه داستانهایه مختلفو گفت هم میشه قضیه مولتی ورس هارو پیش کشید

  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   امیدوارم بتمن تو این فیلم حاضر باشه، نه خیلی کم و نه خیلی زیاد.
   درهمان حد انیمیشن Batman assault on Arkham تو فیلم حضور داشته باشه.

  • DeadPool !
   در پاسخ به DeadPool !

   باحال میشه ….. !!!

  • v for victory
   در پاسخ به v for victory

   درود
   Wooooooooow!!!!!!
   هر جا بتمن باشه چشمان من همانجاست
   خبر غیر منتظره ای بود امیدوارم واقعیت داشته باشه

  • --
   در پاسخ به --

   خیلی دوست دارم بتمن و جوکر جدید رو
   رو در رو
   ببینم…..
   هرچه زودتر بهتر

  • erfan
   در پاسخ به erfan

   هردفعه از این خبرا میشنوم یه حال بی صبری و ترس به آدم دست میده بی صبری واسه اینکه من طرفدار دی سی ام و لعنتی همشونم گذاشتن ۲۰۱۶ به اونور و ترس هم واسه اینکه تا چن سال دیگه شاید آدم کار داشته باشه اینترنت نداشته باشم و نتونم بگیرم:-(
   آقا قسمت جدید فلش رو دیدین؟خیلی باحال بود کلی نکته و اشارات داشت از همون اول مثه گیدیون ک داشت میگفت بری یکی از اعضای اصلیه ویهو بری حرفشو قطع میکنه و روزنامه ک ارو و اتم و هاک گرل و وین توش نوشته شده بود حالا بقیه هم سریال هم ک بماند..

  • The Dark Knight
   در پاسخ به The Dark Knight

   بچه ها این قضیه ی لباس رابین توی تریلر چیه؟کجای تریلر؟!

  • حسام
   در پاسخ به حسام

   ببخشید میدنم بی ربطه ولی کسی میدونه فصل سوم سریال یانگ جاستیس و فصل هفتم سریالstar wars the clone wars کی میاد؟ با تشکر

   • megakiller
    در پاسخ به حسام

    یانگ جاستیس که با وجود رکود داشتن تو بیننده و بردن جوایز زیاد الکی کنسل شد (خودم تا یه سال تو شوک بودم ولی ظاهرن جی اولیویا میخواست این انیمیشنایه جدید دی سی رو بسازه واس همینم یانگ رو ادامه نداد)دومیم خبر ندارم

بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.