حضور بلک ویدو در قسمت سوم کاپیتان آمریکا تأیید شد

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 16th, 2015

قطعا اسکارلت جوهانسون درنقش بلک ویدو یا بیوه سیاه جان تازه‌‌ای دراین کاراکتر دمیده‌ است. به‌ شکلی که خیلی‌ها لااقل برای اسکارلت عاشق این شخصیت شده‌اند. حال طبق مصاحبه اخیر آنتونی روسو، کارگردان قسمت دوم و سوم کاپیتان آمریکا از این شخصیت اطلاعات جدید داد.

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از سوپرهیروهایپ، طبق مصاحبه آنتونی روسو، بیوه سیاه با بازی اسکارلت جوهانسون قرار است درقسمت سوم کاپیتان آمریکا برای بار پنجم لباس این کاراکتر را بپوشد. بخشی از مصاحبه آنتونی در زیر:

یک سالی می شه که برای این فیلم آماده شدیم و برای مدت طولانی درحال کار روی آن بوده‌ایم، خیلی خوشحالیم که دارد آماده می شود. این فیلم با نام «جنگ داخلی» شناخته می‌شود و ستارگانی نظیر کریس ایوانز درنقش کاپ، اسکارلت جوهانسون درنقش بیوه سیاه بازخواهد گشت، سباستین استان درنقش باکی نیز بازخواهد گشت و رابرت داونی درنقش ایرون من برای قسمت سوم به آن‌‌‌ها خواهد پیوست.

اسکارلت جوهانسون تاکنون درچهار فیلم این نقش را ایفا کرده‌است، ازجمله آیرون من۲، اونجرز، کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان و اونجرز: عصر اولتران. از دیگر بازیگران این فیلم می‌‌توان به آنتونی مک‌کای درنقش فالکون، چادویک باسمن درنقش پلنگ سیاه، دنیل برول درنقش یک کاراکتر مرموز و منفی، فرانک گریلو درنقش کراس‌بونز اشاره کرد. این فیلم به‌‌کارگردانی جو و آنتونی روسو درتاریخ ۶ می ۲۰۱۶ (۱۷ اردیبهشت) اکران خواهد شد.